Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több férfit is zaklattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több férfit is zaklattam régen depressziósan hogyan bocsájtsam ezt meg magamnak? Nagyon szégyellem magam ezek miatt. 26l

Figyelt kérdés

Nem ismerkedtem senkivel soha es egyszer csak regisztraltam tarskeresore. Sosem beszeltem elotte ferfiakkal sehol, se messengeren se sehol.

Volt onnan par fiu akikkel elkezdtem beszelgetni de nem is tetszettek csak depressziós is voltam, unatkoztam, nem volt semmi dolgom es ok meg ki akartak hasznalni.

En ezt nem akartam elfogadni, hogy nem akarnak megismerni csak kihasznalni es nem hagytam oket beken. Irogattam nekik, konyorogtem nekik, hivogattam oket mindent csinaltam. Amikor elmondtak hogy hagyjam oket beken tovabbra sem tettem, ha letiltottak mashonnan irtam nekik. Ezeknek az lett az eredmenye hogy nagyon tiszteletlenul bantak velem es csak akkor lett vege egy egy ilyen esetnek amikor mar nem birtam tovabb. Nagyon szegyellem magam ezek miatt..minden nap eszembe jut ez,es nem tudok megbocsajtani magamnak. Pedig csak fiatal voltam, naiv, depresszios es belejuk akartam kapaszkodni de nem kellettem nekik es nem tudtam elfogadni.

Ha ti az en helyemben lennetek hogyan bocsajtanatok meg magatoknak ezt?

Neha amikor tukorbe nezek azt erzem jezusom en fiukat zaklattam regen.

Egyebkent ismerkedtem azota normalisan is, es ez teljesen elmult, ha azt erzem valakit nem erdeklek tovabb allok, ha nincs tisztelet tovabb allok.

De ez a mult..még egy kepet se merek ki tenni magamtol instara sem.


máj. 7. 22:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nulla onbecsulesem volt, es nagyon rosszul bantak velem akkoriban a kornyezetemben. Egy rongynak ereztem magam es azt akartam hogy foglalkozzanak velem es szeressenek mindenaron.
máj. 7. 22:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg arra gondolni, hogy már túl jutottál ezen(remélhetőleg tényleg) és ne azon keseregj, hogy régen mit csináltál. Csúnya viselkedés volt a zaklatás, de látszólag megbántad. Törekedj arra, hogy ne forduljon elő újra és vedd figyelembe, hogyha valaki nem kér belőled. Neked is sokkal jobb lesz olyan emberrel foglalkozni aki kölcsönösen szeretne veled is.
máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szard le. Ok meg ki akartak hasznalni, te is kolcsonosen oket. Egyikotoknek sem jott ossze 😂
máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 mandragora.gyoker válasza:
15%
Nem szabad ennyit kábszizni !
máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
ferfiak is szoktak ilyyent csinalni csak oket veresre kovezik ezert.
máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Vannak nagyobb tahók is a társkeresőkön ne aggódj ez miatt. Szerintem ennyi hiba elférne mindenki múltjában
máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Pont az emberisegem veszett oda..

Most is rosszul vagyok emiatt.

Akarhova megyek es jol erzem magam, eszembe jut ez a mult dolog es rosszul leszek.

máj. 7. 23:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindegyik betegnek gondolt engem de amugy jogosan meg ez nem is faj ugymond, nem erdekelnek es nem a szemelyuk mellett szolt a zaklazas barkit zaklattam volna abban az allapotban de akkor is rossz erzes hogy van par fiu aki beteg zaklatos lanynak gondol engem es jol kinevetett
máj. 7. 23:16
 9/19 A kérdező kommentje:
Barkit zaklattam volna aki hozzam szolt volna 2 szep szot..
máj. 7. 23:16
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel? Igen, beteg voltál, meggyógyultal, ennyi. Ez nem egy maradandó dolog. Ők már rég elfelejtették, hogy volt egy ilyen kattos csaj, felejtsd el te is.
máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!