Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy "összevillanós" szemezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "összevillanós" szemezés után a nő nem néz többet a férfira, akkor az mit jelent a férfi számára?

Figyelt kérdés
Ha a nő direkt kerüli a férfi tekintetét, pedig előtte váltottak egy két forró pillantást, akkor mire gondol, miért csinálja ezt a nő?
máj. 7. 18:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy mikor a szemezés közepette félrekapja a tekintetét..
máj. 7. 18:19
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen volt neki megakadályozza az oldott beszélgetest.
máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy szemezés volt? Én akkor szoktam ilyen lenni, ha valaki tahón bámul amikor ránézek. Onnantól kezdve igyekszem kerülni.
máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem forró volt a pillantás, hanem ijedt/lenéző/bosszús.
máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Forró pillantás? Ez miben nyílvánult meg? Mitől volt forró?

Többet látsz bele mint ami volt benne.

máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert megtudtam, hogy a másik fél házas. :D Azóta kerülöm a tekintetét amennyire csak lehet.
máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nőcsábász tekintet, olyan fajta, amiből érzem, hogy nem hagytam hidegen. Valószínűleg ő is hasonló dolgot láthatott rajtam - ezért neveztem forrónak.

Érdekes amúgy az egész, olyan, mintha érezném rajta a szexuális energiáit, mintha egy befogadó, megértő valakije lennék. De közben meg nem akarom, mert ez egyfajta teher.

máj. 7. 21:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Most akkor te a férfi vagy a nő vagy? A kérdésnél az jön le te vagy férfi aki nem érti a nő viselkedését, de itt meg már fordítva..
máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert rajott, hogy mit akarsz, és ő nem akarja. Azért nézett, mert közben kodolta a pillantasod, hogy jól erti-e.
máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8as ezt akartam kérdezni. Most én sem értem ki kicsoda.

Kérdező te nem érted a nő viselkedését aki rád nőcsábász tekintettel nézett?

Na ez valami kamu.. Ez olyan, mint a "haverom kérdezi"..

máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!