Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak akik ilyen felfogásban nevelkedtek?

Figyelt kérdés
Tehát nem az ilyen olyan nők témát fújják, kirándulás az élet értelme sablonszöveget. Társkeresőn vagyok és borzasztó ez a mentalitás. Mindenki a hülyeséget beszélni kirándulás, utazás, a nők milyenek. Van még olyan férfi akinek fontos a kert művelése, tud fát vágni, megszerelni a házban azt ami elromlott. Vagy csak olyanok vannak akik hülyeségeket beszélnek és nem normális életet élnek?
máj. 6. 17:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem vannak.
máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Sok pasi kertesben lakik azok dolgosak orthon is
máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. Nehogy azt gondold. Akiknek ilyen felfogása van nem is csinál otthon semmit. Csak vergődnének a neten. Az ilyenre hogy lehet számítani a ház körüli munkákban?
máj. 6. 17:36
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Én szoktam segíteni a páromnak odakinn mint ő segít odabenn.


Te nem akarsz segíteni a kertben, ház körül, vagy mi?

máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én otthon minden munkát megcsinálok. Baromfit elrendezem stb. Írtam is az egyiknek hogy jöjjön nyáron gyümölcsöt szedni ott beszélgethet nőkkel mert szerinte minden nő a pénzre hajt erre eltűnt. Félnek a munkától.
máj. 6. 17:41
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, de nekem ez nem tetszik ahogyan állsz a férfiakhoz.
máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
#6 Nehogy már bármit is kelljen csinálni szegény férfinek a létezésen kívül, még a végén ember lenne belőle.Jujj, ez veszélyes.
máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem tetszik. Otthon is megkell csinálni mindent normális ember segít a szüleinek. Barátoknak is ha éppen ráér.
máj. 6. 17:46
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

De alapjába véve a kirándulással és utazással mi a baj?


Amúgy kertes házban élek. Szóval elég sűrűn kertészkedek is. Amihez nem muszáj nem hívok szerelőt.


De így is minden normális dolog lehet téma, utazni kirándulni mindenki jár.


Most arról szeretnél társkeresőn beszélgetni, hogy mit, hogy szereltem meg otthon? :D

máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A kirándulással nincs baj amíg normális mértékben beszélnek róla. Amikor ez a központi téma meg a pénz a nők milyenek az visszataszító. Az ilyenek nem értenek semmihez, nem nevelték munkára a szüleik. Nőként az a fontos hogy a férfi rendes legyen és ő is csinálja meg a munkát otthon.
máj. 6. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!