Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
25 éves magyar férfi vagyok,aki Németországba dolgozik. A probléma az hogy én utoljára 2017be voltam utoljára párkapcsolatban... Szeretnék most is de kint élek külföldön.. nincs sok Szingli magyar lány,ha van az nagyon nagyon messze tőlem... Minden oldalon próbálkoztam. De semmi... viszont én 30 éves koromra szeretnék házas lenni, de előtte kellene egy szép kapcsolat.. nagyon gáz ha 30 évesen nem leszek házas? Hány éves kortól illik házasodni egy férfinak? Nagyon félek hogy nem tudom ezt teljesíteni

máj. 5. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Odahaza valószínűleg könnyebben találhatnál párt viszont nehezebben keresnél pénzt. El kell dönteni hogy mi a fontosabb.
máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakat magyar oldal van kinti németországi magyaroknak. Azokra regelj.
máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz, hogy nem vagy házas 30 évesen. Férfi vagy, 50-60 évesen is alapíthatsz családot, ha akarsz. Al Pacino 83 évesen lett apa például és sose nősült meg...
máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ja,tényleg,50-60 évesen is lehet családot alapítani,ha mondjuk az ember egyáltalán megéri az 50-60 évet mert mostanában divat lett már a negyvenes években a temetőbe kerülni. A gyerek meg majd felnő valahogy ugye?
máj. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!