Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egyedülállò anyának, 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyedülállò anyának, 2 éves gyerekkel, mennyi esélye van normális párt találni?

Figyelt kérdés
máj. 4. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy te milyen ember vagy. Ha értékes, nagyobbak az esélyeid.
máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, de nem is lehetetlen.
máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Előbb utóbb biztos hogy lesz, ha ő is normális. Az én gyerekem 4 éves volt, mikor megismertem a férjemet. Lassan 14 éve vagyunk együtt. A gyerek ősszel kirepül, férj marad. Mondjuk én akkor konkrétan nem kerestem párt, ismertük már egymást, lassan alakult ki a dolog.
máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem túl sok. Eleve ott kezdődik a dolog, hogy gyerektelen nőként sem egyszerű. "Sima" normálisat sem, de gondolom, azért jó lenne, ha vonzó is lenne, hogy a szex ne csak egy unalmas kényszer legyen, kvázi egy kipipálandó teendő a házimunkák listáján. Na, ilyenből, tehát normálisból ÉS vonzóból krva kevés van (Magyarországon legalábbis), igény rá hatalmas, ez a kategória jobbnál jobb nők közül válogathat, neked meg velük kell felvenned a versenyt, kiütnöd őket a nyeregből egy 2 évessel a karodon. Hát... Jön majd egy-két hozzászóló, aki kedvesen biztat (engem meg 0-ra pontoz :D), de nézz csak szét magad körül a valóságban. Ahány egyedülálló anyát láttam új párt találni, mind olyan volt, hogy az a pasi kéne a fenének, és neki sem kellett volna anno, csak így most már nincs más elérhető.
máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem lesz egyszerű, ahogy előttem már megfogalmazták.
máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nem ròlam van szò 🙂 Egy kedves ismerősről, akivel ezzel kapcsolatban volt téma, szerinte sem lesz egyszerű, érdekelt, hogy mik a vélemények.
máj. 4. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem elég jók az esélyek.
máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Normális elvált férfi vagyok, két gyerekem van.

Több mint 1 évig kerestem társat. Társkeresőkön fenn voltam, aktív voltam. Éppen hogy gyerekes elvált nőket kerestem, mert nem akarok több gyereket már, és tudok alkalmazkodni egy egyedül gyerekeket nevelő nő életéhez.

Nem topmodelleket kerestem, tök átlagos nőkre írtam rá. Külsőre kihoztam magamból a maxot, nem raktam fel pontyfényképet, audival pózolóst, félmeztelen fotót sem, és ha nem lenne dadbody-m se raktam volna. Faszfotót sem küldtem senkinek, még kérésre sem tettem volna.


Magyarán ezek a normális pasik most is ott vannak a társkeresőn, ez a helyzet. Csak vissza kéne írni nekik.


Azóta rátaláltam a páromra, több mint 1 éve együtt vagyunk. Nem gondoltam volna, hogy ilyen sok idő kell, hogy társat találjak.

máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 én ezeket mind felraktam, [link]
máj. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerek nélkül, függetlenként se tudtál normálisat találni, hiszen egy kétéves gyerekkel már egyedül vagy. Szerinted akkor gyerekkel jobban fog menni? Inkább magadon dolgozz, és magadban lásd meg a fejlesztenivalót, és ne a másik fél legyen a "normális", mikor ezek szerint valami hiba a te gépezetedben (is) van, hogy így beválasztottál az előzőkben.
máj. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!