Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja ezt felfogni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja ezt felfogni?

Figyelt kérdés

Egy időben próbáltam neki azt elmondani hogy szeretném ha ő is jobban kivenné a részét a mindennapokból és az otthoni feladatokból, segítve így egymást.


Egy idő után már feladtam ezt és rá hagytam.

Mindig csak akkor szóltam régen is ha tudtam hogy nyugisabb napja van, vagy x napig otthon van és mégse csinált otthon semmit és én nekem kellett megcsinálni még munka után.


Egyszerűen azóta hajtogatja ezt hogy ő nem jó, meg nem csinált semmit itthoni dolgokból, olyankor mikor inkább rám marad, mert ő mondjuk sokáig dolgozott vagy tanult stb..de régen se ilyen helyzetben szóltam hanem mikor tudtam h ráérős napjai vannak mégse csinált semmit..


Ha indokkal nem ér rá azt megértettem..sose vettem rossz néven..


máj. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Lehet konkrét dologra kellene megkérd egy konkrét órában. Egyébként meg csak egy lusta görény és az elején eltűrted ezt neki, most már nehéz változtatni.
máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogja megcsinálni, mert nem kell. Te úgyis megcsinálod. Semmi sem fog megváltozni. Elfogadod így, ilyennek, vagy szakítasz. Nincs C választási lehetőség.
máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ne már! Bótos gyerek, kb. milliószor elmondták neked, hogy szakítsatok, ne itt savazd a barátnődet évekig. És ne hazudj! Az nem munka, hogy időnként arrébb tolsz anyuci üzletében két fogkrémet, míg a csajod két állásban dolgozik. Aztán csak alázzátok 0-24. Mondjuk őt sem értem, miért nem dobbant végre. Az is igaz, hogy mindig van valaki, aki még itt is adja alád a lovat.
máj. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem le kell ülni beszélgetni egy nyugodt napon, hogy a háztartás kétemberes meló. Mivel te is ugyanúgy dolgozol nem bírod egyedül és szeretnéd, hogy részt vegyen benne. Kérdezd meg, melyek azok a feladatok amelyeket szívesebben csinál és tervezzétek úgy a feladatokat


Hogyha mártírkodik és semmit nem akar csinálni, helyedben elgondolkodnék mennyire szeret valójában, avagy ingyen bejárónőként tekint rád.

máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha ez az a kérdező, akire gondolok (és akire a #3 is gondol), akkor baromira nem kell sajnálni.

Itt fikázza mindig a csaját, hol ezért, hol azért.

Ő a szülei boltjában veri egész nap, ez a nagy kemény munkája, míg a csak két állásban dolgozik, és akkor a szabad napján pihenés helyett a lakást is gányolja. Szóval nehogy már megsajnáljátok kedves kis kérdezőnket.

máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!