Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért mondja ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért mondja ha nem tesz ellene?

Figyelt kérdés

Sulyfeleslege van barátnőmnek és a hasán meg fenekèn látszik nagyon és a combja is vastag.


Régen az orvos intelme sem hatotta meg így egy idő után nem nyersen de elmondtam én is hogy jobb lenne ha tenné amit mond a doki.


Azóta néha meztelen " felhozza hogy tudom undorító" .. nem értem minek mikor már rég szóba se hozom legalább 3éve az egészet..


máj. 2. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Lusta. Én kb 10 évig éltem így. Sőt, gyerek után már 98 kg voltam (170 cm).

Nekem valahogy az, hogy majd mázsa lettem, nagyon elborzasztott. 75 kilósan éreztem magam szuperül.

Amíg saját maga nem jön rá, addig nem fog elkezdeni változtatni.

máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert attól még tudja, hogy téged is zavar, de fejben meg nem tud odáig eljutni, hogy tegyen is valamit. Első lépésként pszichológus kellene neki, mivel az elhízás hátterében lelki okok állnak. Általában a zabálással valami hiányt akar betölteni vagy az érzéseit, mint a feszültség nem tudja, hogy vezesse le.
máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es ez igaz. De minek hozza fel ha meztelen van sokszor hogy tudom undorító..mindezt úgy hozza fel hogy előtte se, se akkor nem beszéltünk a súlyáról
máj. 2. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Így ismerted meg vagy közben hízott el.

Egyébként ígénytelen és lusta. És azért hozza fel, hogy tudja undorító, hogy azt válaszold rá, jajj dehogyis drágám, így vagy tökéletes, én így szeretlek.

Én nő vagyok, de undorodom a dagadtaktól, akár nő, akár pasi.

máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze tudja a véleményem. De az sem ösztönzi hogy fáj szinte minden végtagja, nincs állóképessége szinte
máj. 2. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az Univerzumban, minden arra van kódolva, hogy a legkisebb erőfeszítéssel érje el a nyugalmi állapotot. Az ember is a komfortra törekszik, hogy minél könnyebb legyen az élete. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az ágyban filmet nézve, chipset zabálva nem igazán kerül erőfeszítésbe mondani, hogy le kell fogyjon pár kilót. Viszont elvonszolni a segget és fizikai tevékenységet folytatni, megvonni bizonyos kalóriákat a szervezettől az természet ellen megy, a súlya amíg nem bántja annyira, hogy megérje neki ezt az áldozatot meghozni, addig nem fog semmi változni.
máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizonyíték kell neki, hogy a külsejével van baj. Vagy pont ellenkezőleg, azért pucérkodik meg provokál, hátha bebizonyítod, hogy még mindig kell neked.
máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!