Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak közül végül az eltartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közül végül az eltartóképes "győz" és nem a jóképű, jótestű ugye?

Figyelt kérdés
Mivel a az idő a testet elhasználja, ezért hosszú távon a jó egzisztenciájú férfiak győznek a jópasikkal szemben.

ápr. 30. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jópasi kell. Pénzt én is keresek.
ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

# 1


akár egy átlag fizetésűvel is beéred, ha normálisan él, és ápolt jóképű, jótestű, sportos stb.?


barátnőiddel nem szoktatok más véleményen lenni?

ápr. 30. 18:54
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Csak épp nem az egzisztenciàval meg a pénzzel kell csókolózni, meg szexelni, szóval önmagában ez nem elég a vonzalomhoz...
ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%

Eltartóképes ÉS jóképű,jótestű pasit keresek.


A kettő nem zárja ki egymást.

ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

# 3


de vannak nők akik konkrétan elmondják hogy a férjük nem egy szép ember, de csodásan gondoskodik róluk.


Ez neked elképzelhetetlen?

ápr. 30. 18:57
 6/29 A kérdező kommentje:

# 4


különös módon viszont inkább kivétel mint szabály

ápr. 30. 18:57
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ők nem találtak jóképűt ÉS gazdagot, csak gazdagot.
ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

#3 vagyok.

Mindenkinél más a prioritás.

Nyilván a saját szemszögemből írtam.

ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Nemcsak ez a két prioritás létezik a világon. Nekem lehet jótestű, gazdag, ha egy tahófalvi bunkó nulla jellemmel.
ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

"akár egy átlag fizetésűvel is beéred, ha normálisan él, és ápolt jóképű, jótestű, sportos stb.?



barátnőiddel nem szoktatok más véleményen lenni?"


Persze. A legtöbb ember átlagosan keres. Az élet nem a reddit kiszámoló, ahol ha kiesik a zsebükből egy köteg húszezres, akkor fel sem veszik, mert megalázó hajolgatni ilyen kevés pénzért.


Barátnőimmel nem szoktunk ilyenről beszélni, nem tudom, mit gondolnak erről.

ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!