Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok érfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok érfi meg nő a külső alapján keres magának Párt? Sok férfi megitéli a lányokat a külső alapján ès mègmegsem próbálja ismerni az illetőt de már itélkezik felette hogy jajj milyen Ronda vagy megilyenek nekem te nem kellesz

Figyelt kérdés

Miért van ez?

Én sosem a külsőt nézem engem nemérdekel hogy nézki a fiú vagy férfi lehet teltebb akár fogszabályzós akkor lehet kopasz engem nem nagyon èrdekel hogy nézki külsőleg mindenki úgyszèp ahogy van engem az érdekel hogy milyen a belső szépség mert hiába nézki jól az illetős hs belűl egs bunkó köcsög értitek Pl most azoknak szólok akik külső alapján itélkeznek hogy ti sem örülnètek annak hogy ha Pl találnátok egs szép gyönyőrű lányt belül meg Pl bunnó meg csúnyán beszél Sőt akár gyilkos hajlamai vannak Pl megakkor Piszkálja a másikat èrtitek

Azok válaszát is várom akik a külső felett itélkeznek!

És a belső egyáltalán nemérdekli Őket hogy mégis miért itélkezdtek külső alapján?!

Mondjátok mármeg


Én 25 éves vagyok de eddig mégnem volt idáig párkapcsolatom mert folyton elutasított mindenki de idén rám talált a szerelem találtam végre egy olyan férfit akivel sok a közös vonásunk és a közös dolgaink mindketten majdnem ugyanazokat szeretjük Pl én szoktam gitározni és ő pont most akar megtanulni gitározni megis lepődtem hogy ennyi sok a közös dolog bennünk mindketten budapestiek vagyunk idén januárban jöttünk össze.



ápr. 27. 23:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor szókimondóbban: mert a barátokkal ellentétben a pároddal szexelsz is, az meg nem megy vonzalom nélkül.
ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Hát ha jobban belegondolok igazadvan de szexuális kapcsolat nélkül a külső nem számít csak a szexuális kapcsolatban
ápr. 28. 00:42
 13/41 A kérdező kommentje:
Én vonzódok a páromhoz mert helyes fèrfi külsőleg is belsőleg
ápr. 28. 00:44
 14/41 A kérdező kommentje:
IS
ápr. 28. 00:44
 15/41 A kérdező kommentje:
Belsőleg is
ápr. 28. 00:44
 16/41 Versenyzővagyok ***** válasza:
50%

Én sem értettem soha.

Volt model baratnőm is és volt olyan is akit a családom nem akart elfogadni mert szerintük ronda..de kit érdekelt...első a nőiesség...amit nem külsőben mérek..

ápr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ez?" - Akarva akaratlanul ez az első benyomás egy emberről.

Most nagyon egyszerűen fogok fogalmazni: én úgy működöm, hogy amennyiben a hímvesszőm nem képes erektált állapotba kerülni egy lánytól, akkor lehet neki bármilyen jó személyisége, nem fog kelleni, ugyanis inkább leszek egyedül, mint egy olyan valakivel, akihez nem vonzódok.

Mondhatják millióan, de nem a belső a fontos, hanem a külső és a belső összehangja. Valakinél ez az összehang rugalmasabb (képesek többet engedni egyikből vagy másikból), másoknál kevésbé.

ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
*összhangja
ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
81%
Lényegében nem számít a külső, ha csak barátot keresel, ha párt keresel, akkor fontos, hogy szexuálisan vonzódj hozzá, ha valaki nekem nem tetszik külsőre, akkor biztos nem állok vele párba. Ha nagyon tele a zsák, egyet ürítek és annyi.
ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kutatás van arról is, hogy az ember barátkozás közben is nézi a másik ember külsejét. Ha külsőre nem szimpatikus a másik, nem fogsz vele leállni barátkozni.

Nem tudom, honnan jössz, de 25 évesen elég naiv vagy, ha azt gondolod, nem számít a külső. Neked is számít. Sőt, azt írtad, hogy a párod helyes. Akkor te sem csak a külsejét nézted, amikor összejöttél vele. Egyébként nem értem, mire a kikadas, ha elvileg kapcsolatban vagy. Nem mindegy akkor, hogy ki lát szépnek vagy csunyanak? Ember nincs a világon, aki a másikat első pillantásra ne ítélné meg legalább annyira, hogy szimpatikus e neki vagy sem. Ilyen az emberi termeszet. Ki lehet akadni azon, hogy ez undorító meg igazságtalan, de ettől nem lesz kevésbé tény.

Az iraskepeddel pedig kérlek, kezdj valamit, mert borzasztó, hogy sem egy vessző, sem egy pont nincs egyik mondatban sem, a sok helyesírási hiba mellett (a szöveg megfogalmazásáról nem is beszélve).

Számomra pl. ez nagyon taszító, lehetnel te a legszexibb férfi vagy no, ha így irnal nekem egy üzenetet, vissza sem írnék.


25N

ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!