Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, 23 éves, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, 23 éves, és összejött egy tőle 10 évvel idősebb pasival. Nekem valami nem oké, és csak megerősítés kellene hogy én látom rosszul a dolgot, vagy paranoiás vagyok? (Kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Beszélünk itt egy gyönyörű, csinos, okos, dolgos fiatal lányról, aki kb 1 éve elkezdett ismerkedni ezzel a sráccal, (akit én ismerek évek óta, de ezt az oldalág nem. 🤔). Kezdődött ott ami nekem furcsa volt, hogy a srác már az első ismerkedős hetekben próbálta korlátozni a

barátnőm, éppen a munkájában, hogy ne dolgozzon itt meg ott, ezért meg azért. Után ezt letudták, persze a barátnőm engedett neki. Utána összejöttek, és az előtte életvidám, bulizós, jókedvű, jövök megyek lány, oda van tapadva a sráchoz. Nem normális módon. Kb 1 hónapja

elmentünk együtt egy kertipartiba, először csak a lány jött, jókedve volt, ittunk, táncoltunk, majd megjelent a srác, onnantól kezdve matrica üzemmód, kb fél óra múlva távoztak is. Volt hogy eljött hozzám, egy órája sem volt itt már hívta a srác hogy miújság,

merre van, mikor megy már haza. 🤔 a legdurvább tegnap este volt, ugyanis náluk voltunk többen is, és elmentünk a mosdóba, pisiltem, ő fésülködött, közben beszélgettünk, és a kedves párja bejött utánunk hogy mit csinálunk ilyen sokáig, ne legyünk már bent ennyi időt. 🤨 én nem mondtam még

neki semmit ezzel kapcsolatban, mert látom hogy rózsaszín ködben úszik, meg attól félek hogy én vagyok csak paranoiás, de szerintem a srácnál nincs minden rendben. 🤔 én látom rosszul, vagy tényleg van valami probléma a fejében?



ápr. 27. 10:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
24%
Nem merte,lefagyott a határozott,magabiztos görény férfitól
ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha menekülnie kell akkor majd rájön, hogy kivel tette magát. Hagyd rá, maximum ha látod, hogy tényleg nem jól van akkor próbáld rávezetni, hogy nem jó úton halad, mást úgysem tehetsz.
ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy látom én is hogy hiába mondanék bármit. Amúgy a srácnak nagyon megnyerö személyisége, és dumája van mások előtt.
ápr. 27. 10:59
 14/41 anonim ***** válasza:
60%
Hogyha tényleg barátok vagytok, akik mindent meg tudnak beszélni, akkor egyszer elmondhatod az észrevételed, többször viszont nem érdemes hangoztatni, mert csak annál jobban fogja védeni.
ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
15%
Az a lényeg,hogy jo dumája legyen a férfinak,azt szeretik a nők
ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
7%
Ez a srác, vagy pasi, gondolom tele van pénzzel? Milliomos?
ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Noren1989 ***** válasza:
73%
#16, semmi ilyen. A hasonló friccek mind életművészek, a nőik nyakàn élősködnek.
ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Sajnos a 16ossal szemben a 17esnek van igaza. 🥲 full csóró a srác, tele hitellel mindiv kölcsön kéreget. Most a lányon próbál felkapaszkodni, és helyre hozni az életét..
ápr. 27. 11:53
 19/41 anonim ***** válasza:
37%

Semmi közöd hozzá és nem rosszból írom. Lehet, hogy ez az "aggódás" vagy mi a csoda csak addig fog tartani míg tart a rózsaszín köd, mert a barátnő kidobja, vagy alábbhagy a dolog. Egyébként ha nem vagy velük napról napra akkor nem kéne okoskodni. Talán a barátnőd ugyanezt csinálja vele, ugyanúgy "aggódik", még nem bíznak meg egymásban olyan szinten, vagy ilyesmik.

De ha nem is kölcsönös az egész a barátnőd hagyja. Szóval mégse annyira okos. Majd észhez tér. Nem neked kell rajtuk gondolkodni, jobban teszed ha kimaradsz belőle, nem rajtuk agyalsz. A szülőknek kéne és nem neked...

ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

#19

Még mindig nem szóltam bele és nem okoskodtam! Egy egyszerű kérdést tettem fel, mert kíváncsi voltam hogy én látom e hogy valami nem oké. Nem szóltam egyiknek sem, nincs is szándékomban, csak szimplán érdekelt. Amúgy 20-30éves embereknél szerintem a szülőknek semmi köze a dologhoz. Másrészt, amennyiben ennyire b*nkó vagy hogy normálisan nem tudsz írni, akkor kérlek te se okoskodj bele dolgokba, és ne kommentelj. :)

ápr. 27. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!