Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenél vele, ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenél vele, ezzel a helyzettel? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

44 éves, állítása szerint elvált, van egy 10 éves fia.

5 évvel ezelőtt ismertem meg külföldön egy céges rendezvényen. Aztán találkoztunk este ketten, majd elhívott egy clubba, ahol én ittam egy italt (a mai napig nem tudom mi volt) amitől teljesen kiütöttem magam, még aznap este együtt voltunk (autóban). Nem bánom, mert óriási élmény volt, az egész este, a club is, az autós szex is, egy örökre szóló esti élmény. :)


Még fél évig voltunk együtt, heti 1-2x találkoztunk, ittunk valamit, majd motelben, utcán vagy autóban szex. Nagyon élveztem. De rengeteg konfliktusunk volt, ő nála nem találkozhattunk (állítólag, mert az anyukájával lakott, amit kétlek) úgy gondoltam házas, és nem vettem komolyan. Ő erre besértődött, és állandóan ment a konfliktus...

Nálam nem találkozhattunk, mert egy munkatársnőmmel béreltem a lakást, és nem akartam hogy tudjon róla mi úgy együtt vagyunk. Ő meg azt hitte nekem van valaki másom, és ezért nem mehetünk hozzám.


Közben a srác nyíltan ismerkedett a neten.


Én visszaköltöztem Mo-ra. Közben ő írt nekem, felvett a chaten, a közösségi oldalon stb. Hogy vagyok, mikor jövök stb. 4 évig nem találkoztunk, majd tavaly ismét.

Néha találkozunk, havi 1x. Vagy én megyek, vagy ő jön.


Én szeretnék tőle eltávolodni, mert egyáltalán nem tartom magam elégnek hozzá.

Én egy átlag lány vagyok 3-4 pontos, ő átlagon felüli 10+ pontos.

Nagyon-nagyon jóképű, sportosan elegáns, nagyon jó anyagiak, kiemelkedően jó állás, nagyon jó a beszélőkéje. Szóval nagyon egyben van, és ezzel maximálisan tisztában van ő is.



Közben nem akarok valakinek a szexbabája lenni. Szerintem házas. Én 14 évvel fiatalabb vagyok, nekem nincs gyerekem. Kicsit már idősnek érzem magam a szeretői/szex kapcsolathoz.


De mégsem akarom elengedni, mert ahhoz túl jól néz ki, külsőre pont 100% az esetem, és túl jó vele.


ápr. 25. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem tiszteled saját magadat ez a legnagyobb probléma itt. Oké jó a szex, de konkrétan kihasznál, te meg hagyod. Semmi komolyra nem kellenél neki, ráadásul nem is őszinte. Kicsit magadat kellene belülről rendbe tenni, és hagyni az ilyen felszínes dolgokat ki hogy néz ki meg hány pontos. Utána akarj normális kapcsolatot bárkivel is.
ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azzal aki nem jön be külsőre, nem alakul ki a szükséges kémia, vagyis nem lesz jó vele a szex.


Ha ez felszínes dolog, elfogadom. Akkor is így van.

ápr. 26. 19:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Oké, értelek egyfelől, másrészt viszont létezik egy a kémiánál mélyebb dolog.

Arra gondolok, amikor valakivel nem rögtön úgy kezdesz ismerkedni, hogy lecsúszik a bugyi, hanem találkoztok, beszélgettek, esetleg összedolgoztok, megismeritek egymást, közben feltűnik, hogy a másiknak milyen szép a szeme, milyen kedves a mosolya. Ugyanis szerintem ez egy folyamat, ami nem első estés, hátsó üléses szexszel kezdődik...

ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ez a folyamat nálam nem működik. Mert ebből a folyamatból barátság alakul, vagy amolyan testvéri haverság.


Nálam a szexuális vonzalom vagy azonnal kialakul, és akkor meg is marad, vagy nem alakul ki spontán, és nem is fog.

ápr. 27. 12:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Nyilván vagy van vonzalom első blikkre vagy nincs.

Viszont erre más önmagában nem nagyon alapozható szexkapcsolaton kívül. Ugyanakkor te láthatóan többre vágysz, aminek nincs realitása.

ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem élvezd, amíg tart, közben persze járj nyitott szemmel.

Nálam is úgy van, ahogy a #14-ben írtad, megfejelve azzal, hogy nagyon ritkán találkozom olyannal, aki iránt kialakul. Nálad a gyakoriság nem tudom, milyen, mert nem írod, de szerintem ez is lényeges szempont. Most annak semmi értelme, hogy őt ellököd, utána magányosan várhatod ki tudja, meddig a következőt, aki ilyen jó és így hat rád. A magányosant értsd jól, nyilván nem arra gondolok, hogy bezárkózva a 4 fal közé, emberi kapcsolatok nélkül. Egy életed van, ilyen partner és szexuális élmény nem sűrűn adatik meg, én nem mondanék le róla. 30 fölött amúgy sem könnyen jönnek a lehetőségek, lehet, hogy évekig kell "malmoznod", mielőtt belebotlasz valami/valaki hasonló jóba, és sajnos az is benne van a pakliban, hogy sosem fogsz már, hanem végül valami hozzá képest nullával kell beérned vagy berendezkedned a tartós egyedüllétre. Én is 30-as vagyok, és én sem "10 pontos", szóval nem bántásból, lehúzó szándékkal írom, amit, hanem tapasztalatból. Ne abból indulj ki, amikor itt más kérdések alatt egy-két hozzászóló beírja, hogy neki az anyja, nagynénje, szomszédja, akárkije 50 meg 60 fölött olyan férfit és szerelmet talált, hogy húúú...

ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!