Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy tudnátok élni?

Figyelt kérdés

55 éves nő vagyok. Narcisztikus kapcsolatból léptem ki 2 éve. Majdnem egy éve osszeismerkedtem egy ferfival aki nagyon rendes , becsületes, tisztességes. Rengeteget segít nekem. Más nő örülne ilyen jellemű férfinek. Én is orulok termeszetesen hogy engem valasztott viszont nem vagyok szerelmes! Az intimitás megvan felőlem is . Olelgetem én is / mely inkább annak szól el ne veszítsem ,meg szeretem mint egy barátot mintsem a kémia miatt/ Nem szeretnek egyedul maradni. Tisztelem, szeretem en is, de mint egy barátot. Ugy erzem meg tudnek alkudni es leelni igy a hatralevo eletemet vele mert egy rendes ember akire barmikor szamithatnek. Barátnőm azt mondja örüljek hogy ilyen férfit találtam ebbe a korba. Maradjak a fenekemen. Valószínű ott is maradok mert látom én is hogy ebbe a korosztalyba már mi a felhozatal. Ő mellette nyugalomba szeretetbe lehetne élni.

Ti is így döntenétek?


ápr. 25. 08:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha valaki 60felett összejön valakivel akivel tényleg bejönnek egymásnak akkor ugyan szerelmesek is lehetnek mint egy tini pár?
ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Maradnék vele. A szeretet fontosabb mint a szerelem.
ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

13#

Újra elolvastam az írásodat

Milyen hazugsagokkal vadolsz te engem meg???

ápr. 25. 10:39
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező ne foglalkozz vele. Ez egy skizo bolond, csak nem értem, hogy a moderátorok miért nem tiltják ki innen végleg.
ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm mesélte, hogy mikor meghalt az apósa, kiderült, higy egy éve óriási szerelemben éltek már egy nénivel, közös jövőt tervezgettek, olyanok voltak, mint két tini. Pedig mindketten a nyolcvanas éveikben jártak már. Szóval igen, lehet az ember szerelmes bármikor.

Persze idővel szelídül, nem lesz már olyan lángolás, de én nem lennék olyannal, akivel az elejétől sem volt meg.

ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!