Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy Nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy Nővel, de nincs pénzem randevúra, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Csak el kellene hívnom randevúzni .

Valahova, valamerre .

28 éves vagyok, a Hölgy meg 26:). Egyetemista, szülei támogatják is .

Én viszont elég szegényes vagyok .

28/ F


ápr. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
0%

40.


1.Neked ehhez mi közöd?


2.Miért érdekel ez téged?


3.Nem vetted még észre, hogy nem érdekel a véleményed? Meg úgy senkié sem? Összesen 3 ember van, akinek a véleményére adok, egyik sem te vagy. Még annak engedelmeskedem egy bizonyos szintig, aki pénzt ad. Mindenki másnak nyazsgem.

ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavar a jelenléted. Olyan vagy, mint az az ember, aki ha belép a szobába, mindenki felnyög, hogy ez miért van itt. Negatív ember vagy, aki direkt lehúz másokat.


Ki ez a 3 ember? A Sims családod?


"Még annak engedelmeskedem egy bizonyos szintig, aki pénzt ad"


Tehát kuurva vagy.

ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%

42.


Ahogy akarod. Nem érdekel a véleményed, látom elsőre sem sikerült megérteni. Hőbörögj, nyögdécselj, a te dolgod.


Én szórakozni, időt mulatni járok ide, mert túl hosszú munkaidő (vagyis nem, csak én vagyok annyira zseniális, hogy a 8 órára szánt munka készen van 3 óra alatt - és jó minőségben), és kell egy kis gőzleeresztő, "nem fontos" emberek ellen, mint pl. te is.


Amint átváltok egy másik oldalra, vagy felállok innen a gép elől, pont el is felejtem amit írtál, mert nem érdekel. De jó móka reagálni rá.

ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
79%

43, jól van, akkor játsszuk azt, hogy igaz, amit leírtál, kiscsillag.


Új név, új személyiség. Te tudod. Azért ha megvannak a régi nickjeid, olvasd vissza, hogy mekkora arc voltál évekkel ezelőtt, ma meg egy szánalmas kis incel kuurva vagy. Pszichológus megnyalná a 10 ujját.

ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%

44.


Akkor még érdekelt a világon pár dolog, most már nem. Nagyon nem. A dolgok változnak. Téged ez miért érdekel amúgy? Nem mindegy neked egy random megjátszós figura itt?


Mert nekem az. Na mindegy, mindjárt beszedem az esti kábszit, onnantól mókásabb lesz az ittlét :D

ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, majd ő fog csinálni valamit. Le fog téged pattintani. :)
ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
54%
Amugy engem is erdekel az itteni siros fiucskak motivacioja. Az elmult evekbeli tevekemyseguknek volt barmilyen haszna? Nem hiszem, hogy barmifele pozitiv dolgot kaptak, egymas felszopkodasan kivul, ami valljuk meg nem lehet olyan kellemes. Ellenben rengeteg negativ reakciot valtottak ki, amibol ketlem, hogy barmi elonyukre valt volna. Caak tovabb romlott az allapotuk. Tenyleg erdemes lenne visszaolvasni az 5 ecvel korabbi hozzaszolasaikat, hogy akkor mit gondoltak magukrol, a vilagrol, es azota hova sullyedtek. Az intelligens ember kepes fejlodni. Ok pedig visszafejlodtek es keptelenek itthagyni ezt a helyet.
ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
22%

47.


Akkor megszűnne ez az oldal kb :D


De amúgy sem számít ki mit tesz. Pár száz év múlva semmi nem marad a világból, ami bármelyikünkre is emlékeztetne.

ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
62%

Tudsz bármi érdekeset mutatni, az jó lesz programnak.


Én pl. munkahelyemen belépőket szoktam kapni könyvfesztiválra.

Vagy voltam önkéntes érdekes helyen és megmutattam a kulisszatitkokat.


De rengeteg ingyenes program van szabadtéren.

Főleg így tavasszal.

A turisták is főleg ingyenes szabadtéri programokra járnak.


El nem tudom képzelni, hogyhogy nincs valakinek ötlete...

ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pénzed egy kávéra, akkor könyörgöm , vállalj be valami munkát.

Tele van a profession oldala, ne viccelj már…..

Nem várhatod el egy nőtől hogy sétálgasson veled az esőben, vagy a nagy melegben a hibtatéren vagy a Duna parton.

Felnőtt ember vagy, tessék tenni valamit.

Az ötletem az, hogy menj dolgozni!

máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!