Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólják meg sokan, ha 10-15 év van egy pár két tagja között?

Figyelt kérdés
Szerintem az még egyáltalán nem gáz.

márc. 28. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy hány évesek. Különbség, hogy 17 éves valamelyik és a másik 27/32, vagy az egyik 27 éves és a másik 37/45 éves.
márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
*42
márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jó, azért egy 32 éves egy 17 éves nyilván más, mint a 42 a 27-tel.:D De szerintem utóbbiban nincs semmi! Ugyanúgy, ha a nő vagy ha a férfi javára van ennyi különbség.
márc. 28. 20:50
 4/28 A kérdező kommentje:
*17 évessel
márc. 28. 20:51
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
Mert nevetséges.Két különböző életszakaszban vannak, és soha nem fogják megérteni egymást igazán.
márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Te azt honnan tudod?
márc. 28. 20:53
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
#6 Egy párkapcsolati analfabétának én magyarázhatom, hogy miért diszfunkciós egy ilyen kapcsolat, úgysem érted meg.Valószínűleg megrekedtél valahol a fejlődésben.De tudod mit?Nyugodtan áltasd magad, hogy a "szerelem mindenhez elég" ... :D
márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Ja, felteszem, valami új marxista erkölcscsősz vagy, ugye?
márc. 28. 21:08
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak fura, de ha a fiatalabb fél is elmúlt már 25, akkor felőlem csinálják. Ha viszont ilyen 17-25 közötti kis naív, megvezethető fiatalokra megy direkt valaki, az ultragáz.

Én nem tudnék idősebb pasikkal lenni, más világ, nincs apakomplexusom, a legtöbb idős férfi meg automatikusan - még ha nem is tudatosan - úgy viselkedik, mintha okosabb, jobb, meg minden lenne, közben még unalmasak is.

márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Soha nem játszanék egy 18 éves lány érzéseivel. Még gyakorlatilag gyerek.
márc. 28. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!