Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buliban megcsókolt, de azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban megcsókolt, de azt állítja, hogy nem emlékszik semmire se?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal elmentünk pizzázni inni meg táncolni. Ott mindenkivel barátságban vagyok, szoktam flörtölni poénból egyik-másik lánnyal a társaságban, de mind tudjuk, hogy csak poénkodunk és barátok vagyunk mind.


Aztán az egyik lánnyal(30) (amúgy egykorúak vagyunk) szokásos módon elflörtölgettem. Mondja, hogy ő annyira szeret engem, de csak barátilag, de amúgy meg nem is vagyok olyan rossz szerinte, kár hogy 1 baráti körben vagyunk. Viccelődtünk, hogy mi mennyire rossz páros lennénk, felrobbanna körülöttünk a fél város, eleinte túl jók lennénk aztán nagyon szétszednénk egymást. Közben átkarolom, meg elég közel van egymáshoz az arcaink. Felveti, hogy amúgy csak azért is megnézné velem, hogy aztán kiderüljön hogy mennyire nem vagyunk jók. Közben folyamatosan a számat nézi. Megjegyeztem neki, hogy nem tudnánk fenntartani egy kapcsolatot, de az eleje lehet tényleg jó lenne, szex meg a csók az tuti jól működne de aztán elégnénk ebben.


Erre még közelebb hajol, nyakam köré teszi a kezét és megcsókol. Aztán pár másodperc után szétválunk. Mondja, hogy hát ez túlságosan jó volt. Viccelődtem hogy szerintem nem, ez már itt a vég innentől már csak rosszabb lesz. Erre megint megcsókol, most hosszabban. Aztán tovább viccelődik, hogy hát ez most már tényleg jó volt! Még jobb volt mint az előző! Mondom, egye fene, ez most tényleg jó volt


Aztán mondom, gyere menjünk ki levegőzni. Kézen fogom, kivezettem a levegőre ki a tömegből, közbe mondogatja hogy nem hiszi el, ez túl jó.

Aztán megállít engem, visszahúz, és megint megcsókol. Utána meg mondogatja hogy ezt nem hiszi el, nem lehet ez ennyire jó, ezt nem szabadna nekünk. Mondom nem hát, házinyúl vagy nekem, de gyere menjünk ki levegőzni.


Kimentünk, ráadom a kabátomat, nyakára a sálamat, közben mondja hogy azonnal csajozzak be a buliban, azonnal menjek vissza, kezdjek el ismerkedni és találjak egy értékes lányt. Erre én; mintha te nem lennél az, amúgy meg nincs kedvem ismerkedni, odabenn senki nem fog meg igazán.


Aztán megjegyezte, hogy amúgy fél hogy összetörne engem. Mondom engem aztán nem törnél össze, én már törött vagyok, ma már nem veszek komolyan egy csókot se. (már sokszor volt velem ez, hogy csók után nem lesz folytatás, csak játszanak velem) Mondja, hogy a nővére miatt se szabad hogy köztünk több legyen mert én a nővére jó barátja vagyok és ha szakítás vagy összetörés lenne, akkor még ők is összevesznének miattam. Mondom én is tartok ettől, hogy szakítás után hogy lenne meg ez a baráti kör.


Közben megint egymáshoz közel, egymás szemét száját nézzük az a tipikus csók előtti állapot, kb lényegtelen mit beszélünk. Aztán így szól, hogy bassza meg, és megint magához húz, itt már én is húztam őt, állánál simogatva csókoltam, hajába túrtam, közben szorított. Hosszabban elvoltunk így.


Aztán ahogy megjelentek a barátaink, abbahagytuk, de nem szóltak semmit. Kb csak megmosolyogtak minket, hogy hátna, már megint sokat ittunk és itt eljátszadozunk mint 2 gyerek.

Mindenki itt van, indulás haza. Elindultunk éjszakai járattal, mindenkit a kapujáig elkísértünk (1 helyen lakunk mind a 6an) én még őt a kapujáig elkísértem, és megköszönte hogy ráadtam a kabátomat és hogy hazakísértem, visszaadja, közben nővére ajtót nyit, ő előtte puszival búcsúztunk el és hogy vigyázzak magamra.


Később ahogy megdumáljuk csoportosan az estét, hogy milyen volt, stb, ki mire emlékszik, a lány azt mondja képszakadása volt. Senki nem említi meg neki, és én se tettem, hogy mi volt köztünk.


Attól tartok, hogy kínos helyzet alakulna ki, ha kiderülne a dolog, mert biztos úgy jönne le, hogy ő részeg volt én meg rányomultam vagy mittomén, vagy hogy ő részegen könnyen kapható. Ezért hagyom, akár igaz, hogy képszakadása volt, akár nem, nem említem meg a többiek előtt a dolgot, többiek is hallgatnak elmondásuk szerint ők is sokat ittak, a lány is "hallgat" a dologról. Többiekkel se beszélek erről.


Ebben az esetben mégis mi a helyes? Próbálom nem komolyan venni, hanem úgy felfogni, hogy csak egy buli volt, és csak eljátszott velem ő is. Lehet jobb, hogyha örökre titok marad és csak egy emlék, amiről soha nem beszélünk. Feltöltött vele, jó érzés volt és amúgy én az ivás ellenére mindenre emlékszem, de amúgy is félnék a folytatástól.


márc. 28. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lehet ő is rájött józanul, hogy jobb ha barátok maradtok mert többet veszthettek, mégha jó is volt az este.

Várd meg amíg felhozza, ha nem hozza fel, akkor engedd el. Az amúgy jó ha tök lazán tudod venni, az ilyen dolgokba nem szabad beleélni magunkat

márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Képszakadása volt mint mondta, vagy azt hazudta, hogy hagyd békén és soha többé ne történjen köztetek semmi. Fogadd el, hogy nem lesz.


Amúgy nagyon gyerekes viselkedés ez, de az is hogy csak jó lenne időeltöltésre és mégis bántja a fiúegód, hogy még arra se vagy jó és csak részegen voltál az.

márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki aki ivott már alkoholt életében pontosan tudja, hogy a piától nincs képszakadás. Ha van, akkor az már kb az a szint, amikor félájultan fekszel és nem tudsz magadról. Szóval nyugi, egészen jól emlékszik mindenre. Az alkohol feloldja a gátlásokat és legalább utána van mire fognia sok embernek ha hibázott. Ennyi.
márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
leszbikus vagy ő meg nem az.. fogad el !
márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is engedd el. Látja rajtad, hogy milyen komolytalan vagy, minden csajjal flörtölsz "barátságból" aztán vele (is) smároltál, közben a baráti társaságban a hírnév számít neki és a nővére véleménye is.

Nem vagy hozzá való, lépj tovább.

márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
0%

Sok beszédnek sok az alja.


Beivott, ennyi.

márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne egy csajod vagy aki tetszik akkor is direkt rádmászna hogy ne legyen. De neki amugy nem kellenél. Szórakozik.
márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

"Ebben az esetben mégis mi a helyes?"


Felejtsd el. A csaj jól csinálja. Te se emlékezz. A pia az már csak ilyen.

márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt választ 1-es, 3-as. Rendben, akkor nem helytelen ha ennyiben hagyom a témát, és nem beszélek vele erről. Max ha ő felhozza.

Legközelebb én se iszok annyit...😅


2-es, olvasd újra... pont hogy félnék a folytatástól. Nem ez volt itt a kérdés. Az "időeltöltés"-t meg nem is tudom hova tenni.



5-ös, nem tudom honnan veszed a sztoriból, hogy komolytalan lennék és hogy a buliban másokkal is smároltam. Btw van hogy a csajok kezdeményezik a flörtöt. Nem ördögtől való dolog, ne legyél bigott.

márc. 28. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
4# 5# fullba tolja a kretént xd
márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!