Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhatok én így gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhatok én így gyereket jogosan?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de nem tudom hogy fogalmazhatnám meg másként rövidebben.


Arról lenne szó, hogy 35 éves pár vagyunk. Két éve együtt. Én vagyok a nő.

Együtt élünk az ő házában. "Közös" a kassza. Én nem tudom hogy ő mennyit keres. Azt látom hogy egész jól. Ő tudja hogy én mennyit. Szerencsére nem egy sz*rrágó. Nemrég kaptam tőle egy használt autót is. Ezért bűntudatom is van. Nem érdemeltem meg. A hitelt ő fizeti. Ehhez ragaszkodik. A rezsink minimális. Azt is ő fizeti. Azt mondja, úgy egyszerűbb. Ő simán bele nyúlhat a tárcámba ha épp nem hozott pénzt magával,vagy kell neki egy bizonyos címlet. (Nekem ez magától érthetődő.) A boltban, vagy más helyeken az fizet aki gyorsabb.

Nemrég elvesztettem a munkámat. Alkalmi munkákat vállalok. Így van pénzem élelmiszerre és benzinre.


Beszéltük, hogy majd szeretnénk gyereket. Na mármost, szerintem ideje lenne. Legalábbis ezt érzem. Viszont amíg dolgoztam is, jól kerestem ugyan. De hivatalosan nagyon nem. Sem így, sem úgy nem lenne szinte semmi bevételem terhesen és a baba születése után. (A félre tett pénzem is elfogyott már.)


Szóval, épp csóró munkanélküli 35 éves nő vagyok. Hozzam fel a gyerek témát vagy sem? Nem pofátlan dolog ez így?



márc. 14. 00:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez így pofátlanság és felelőtlenség.
márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
77%
Mire elég 500k, ha gyereked lesz?
márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
17%
Nem olvastam el a válaszokat, csak a kérdést. Érdemi választ erre adni nem tudok, de rendes hapsinak tűnik.
márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
0%
Én ejteném ezt a dolgot. Nem a legjobb időpont. Ráadásul kisgyerekkel a munkaerő piacról is kiesel úgy kb 10 évre. Egy ovis anyukát nem szívesen alkalmaznak :/ Vársz pár évet és csökkennyek az esélyeid, vagy nem is lesz.
márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem két év után nagyon korai.
márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%
Én azt látom, hogy te most nagyon gyereket akarsz, emiatt a józan ítélőképességedet a háttérbe szorítod és nem akarod észrevenni, hogy nincs meg rá a lehetőséged. Gyereket úgy kell vállalni, hogy bármi történik, meg tudod oldani egyedül is. Neked se pénzed, se lakhatásod, se munkád nincs. Ha a párod (aki még csak nem is a férjed) holnap becsajozik, te mehetsz az utcára. Na ez a legégetőbb gondod, nem a gyerekkérdés.
márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
68%
Elhiszem, hogy úgy érzed, ketyeg a biológiai órád, ami igaz is. Én is 35 vagyok és most vagyunk gyerek projektben, de nekem legalább van állásom. Rendesen bejeltve. Bocs, ha nyers leszek, de asszem neked ez már ugrott. Egy gyerek nem kiskutya, hogy majd max örökbeadod a fb-ról.
márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
24%

Jajj nyaralni vitt, ahol a többlet költséget ő állta???

Oda ne rohanjak.

Én meg 2 autót kaptam a férjemtől, építkezünk, gyereket nevelek, nyaralunk is de nincs ilyen hogy adjak bele ennyit meg annyit mert házasok vagyunk. 2 tanfolyamra járok egyszerre, ő fizeti .

És nincs lelkiismeretfurdalásom.

Más férfi meg 3 gyereket tart el plusz a feleségét.

Nekem így jó.

Ezt láttam otthon. Apám vállalkozó, anyámat bejelentette a vállalkozásába. Nagypapám is kisiparos volt, bejelentette a nagymamámat mintha neki dolgozna, hogy legyen nyugdíja.

Vannak ilyen férfiak .

márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
73%

De ha szeretik egymast, a pasi nagyvonalu, akkor miert ne?

Mondjuk en osszehazasodnek, akkor szerintem tobb jogod van, ha tortenik valami.


Az, hogy szoba sem mered hozni, nagyon durva. Nyilvan ne azt mondd, hogy 'Geza, csinaljunk ma gyereket', hanem kb. ugyanazt, amit nekunk leirtal. Vagysz ra, de tudod, hogy nem teszel bele sokat a kasszaba, o mit gondol stb stb.

Egyebkent pedig ha a hazimunka 98%-at csinaltad mindig is, akkor a pasid befoghatja a szajat.

márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
De ők nem házasok
márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!