Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonló a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonló a párod családi helyzete a te családi helyzetedhez képest? Itt fontos a hasonlóság?

Figyelt kérdés
febr. 27. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, fontos.
febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Semennyire, teljesen más a családi hátterünk.

Szerintem nem fontos a hasonlóság. Nálunk nyolc év (és két gyerek) alatt sosem okozott gondot. Inkább azt találom problémásnak, ha valaki nem tudja megfelelően kezelni a családját.

febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Jobb eséllyel indulnak azok a párok, ahol hasonló a családi háttér, anyagi helyzet, igen. Vannak kivételek, mint mindenben.
febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Férjem nehéz családból jött. Gyerekkorában az apja elitta ami volt.

8éves korában váltak a szülei, onnan férjem ide-oda dobálva lett, mert anyósnak se pénze, se kedve nem volt nevelni.

16éves korától saját lábra állt, megismerkedésünkig egy alap szinten élt.

Mikor összejöttünk, volt egy albérlete és a havi keresete ami hó végére elfogyott. Nem keresett rosszul, csak szórta a pénzt.


Ezzel szemben én egy megyeszékhely "gazdag negyedében" laktam. Nevelőapám vállalkozó, talicskával hordta haza a pénzt. Mindenünk is megvolt.


Viszont ahogy én elköltöztem otthonról, kijelentették, hogy ha a család része akarok maradni, nem megyek sehova. Ha meg megyek, akkor isten áldjon, de nem segítenek.


8éve élek a férjemmel, van már 2 gyerekünk. A 8 év alatt rengeteg mindent elértünk ketten. Egyik oldalról sem kaptunk 1 Ft-ot sem.

febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyiban fontos, hogy rendezett legyen, az én családomban nincsenek lecsúszott függők, másokat lejmolók, gyűlölködések, ezt szeretném, ha a másikéra is igaz legyen.

Anyagi helyzetet nem szoktam nézni, az enyémeknek nagyon jó, elég sok normális embert ki kellene zárnom, ha azt akarnám, hogy a szülei is pénzesek legyenek. Ha tisztességes emberek, akik normális viszonyban vannak egymással, az elég.

Illetve ha balhésak, de nem tartja velük semmilyen szinten a kapcsolatot és úgy látom, hogy feldolgozta, nincsenek emiatt kötődési meg semmilyen gondjai, fura nézetei, akkor is adnék neki esélyt. De arra nem vágyom, hogy hirtelen olyan helyzetbe kerüljek, ahol azzal kell foglalkozni, hogy a tesó három gyerekkel megint nulla forinton van hónap közepén mert alkoholra költik a pénzt, anyának százcsillió forint hitele van amit a gyerek fizet vissza, apát a böriben kell látogatni, mert lecsukták verekedésért meg ilyenek…

febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana. Egyik barátnőmnél az ő szülei adnak, a férje szülei elvesznek. Így konkrétan az egyik házaspár eltartja a másik párt a gyerekeiken keresztül.
febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Hiába pontoztatok le aki szerint fontos, igenis fontos.

Ha nagy a különbség ott jöhet az irigység, a lenézés, a vérszem, az erdek, és a bizalmatlanság.

Meg baromi kellemetlen ha az egyik fél gondol egyet es vesz magának egy többszazezres, netán milliós cuccot, a masik meg 3 honapig gyűjt egy turis pulóverre.

febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok, attól még, mert a szüleim gazdagok, nekem nincs pénzem többmilliós cuccokra😂 Sajnos. Nekem nem volt olyan rohadt jó ötletem, hogy mit szeretnék dolgozni, amivel szarrá is keresem magamat, úgyhogy én egyelőre átlag szinten élek. Ja, alámtoltak egy lakást, ennyi előnyöm van, de ez nem okozott sosem gondot, akivel együtt éltem, ő ugyanúgy élvezte az alacsony lakhatási költségeket.

Majd valamikor öröklök egy csomót, remélhetőleg minél később, de azért bízom benne, hogy 50-60 évesen már nem ott fogunk tartani az aktuális kapcsolatomban, hogy irigykednie kellene a másiknak erre, mert értelemszerűen akkor is élvezi majd ő is az előnyöket.

febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 Inkább azokat a válaszokat szokták lepontozni akik azt írják, hogy nem gond az, ha nincs nagy hasonlóság és én is ezt vallom. Nem mindenki irigy, lenéző és nem mindenki érdekből keres kapcsolatot. Ez a cinikusság nagyon gáz.
febr. 27. 12:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem cinikusság. Ha A ember előbb a számlákat fizeti be, aztán a kajapénzt teszi félre, aztán a megtakarítást, és a maradékból él, a másik meg hitelt hitelre halmoz, és fizu után két hét már semmi pénze, ott ez konfliktus lesz.
febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!