Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pároddal töltöd a Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pároddal töltöd a Valentin napot?

Figyelt kérdés

febr. 12. 17:40
A kérdező szavazást indított:
nem, mert nincs párom
van párom, de nem vele töltöm
a párommal töltöm, de nem ünnepeljük
a párommal töltöm és meg is ünnepeljük
egyéb
55 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Dolgozik én meg utazom el.
febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem tartom ezt a felfújt Valentin napot semmiben sem. Nem ezen az egy napon kell szeretni a páromat, hanem van még ezen kívül 364 (365) nap amikor kell szeretni.
febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Én sem tartom! Sőt, ilyenkor külön szarok a fejére direkt, nem is találkozom vele véletlenül se, nehogy bárki azt higgye, ünnepelünk! De a születésnapját se szoktam, hiszen nem csak azon az egy napon él, már megszületett, le van tudva. Karácsonykor is direkt úgy teszek, mintha gyűlölném, sőt, a szüleimmel se találkozom olyankor, mert nem csak abban a három napban kell szeretni egymást! Van jobb dolgom is Valentin napon, mint egy jót szórakozni a párommal, például egész nap a neten fogok fröcsögni, hogy milyen hülyeség a Valentin nap, de mindenki másnak jó USA majmolást!!


🤡🤡🤡

febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Olivérrel fogom tölteni. Fehér, száraz, mégis mindig felvidít. Nincs nála jobb bajtárs az ilyen napokra.
febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk az a nap már a gyerekünk névnapja, de amúgy is dolgozni fog, majdnem este 7re ér haza és mivel első napja lesz a héten olyan fáradt lesz, hogy egyből el fog aludni
febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Dolgozunk, de este lesz valami kicsi ajándéka, és ha a napján nem is, de hétvégén elmegyünk vacsorázni.
febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi mindennap szeretjük egymást, mégis aznap elmegyünk étterembe. Más napokon is menni szoktunk, de aznap is fogunk. Hogyan lehetséges ez?🤷🏼‍♀️ Jaaaa, úgy, hogy csak egy szar szöveg az, hogy a többi napon is szeretni kell egymást 😅 mintha kizárná egymást a kettő, vagy szereted egész évben a párod, vagy ünnepelsz Valentin napot 😀
febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szerdáig összejövök valakivel,akkor igen.Bár ennek a statisztikai esélye nulla.

Egyébként aznap is ábrándozni fogok a kiszemeltemről...❤️💋

febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 ❤️

én is, én is

febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha szerdáig összejönnék valakivel, akkor se ünnepelném vele a Valentin napot😉
febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!