Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a ferfi megjegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a ferfi megjegyzi mikor menstrualtam utoljara, mikor kellene megjonni ha lenyegtelen mert mensi alatt is szexelunk?

Figyelt kérdés
Nem csak akkor lenne jelentossege ha mensi alatt nem.lenne szex?

febr. 5. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Istenem! 🤦🤦🤦
febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ugyanolyan mensi alatt szexelni? Gondolom nem is nyal olyankor. Vagy ha igen, nagyon más élmény lehet.


De nem csak ez lehet az oka. Lehet wellnessezni szeretne vagy valami olyan helyre vinni, ahová tampont kellene használnod, ha pont megjönne.


Vagy aggódik, hogy terhes vagy


Vagy ha szedsz/szednél fogamzásgátlót, akkor amiatt is kérdezheti. Pl nekem mensi első napján kellett annó elkezdenem, így már nagyon vártuk. Utána meg sokáig elmaradt, hír volt, mikor egyszer megjött.


Ezzel akarja magyarázni, hogy szerinte hisztis vagy / sok a pattanásod vagy hasonló 'aranyos' dolog.


Sokféle oka lehet, kérdezd meg tőle.

febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem akartok gyereket? Nagyon sok info van erről a neten, a peteérésről, a menstruációról, a fogamzásról és a fogamzásgátlásról. Jó tudni ...
febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
O csak szimplan szamontarja, nem ertem miert. Nem tervezunk babat.
febr. 5. 19:48
 5/14 A kérdező kommentje:
A ferfi kollegam is emlekszik ra mikor volt meg multhonapba es h akkor mikor fog megjonni Na o miert is? Nem fekudtem.le ve es nem is fogok
febr. 5. 19:49
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg hisztis vagy menstruáció előtt.
febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg azért, mert az orrukra kötöd, hogy piros napjaid vannak és fáj a hasad. :DDD
febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A kolléga azért komolyan fura. Engem zavarna, ha többen is foglalkoznának a ciklusommal. Nem azért, mert szégyellem, hanem azért, mert magánügynek tartom. Lehet, hogy nálad ez komolyan befolyásolja a munkahelyi teljesítményedet?
febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a 8-assal, konkrétan inzultusnak vennem, ha ez téma lenne. De nem is osztanak meg senkivel ezt az infót. A pasid meg fel, hogy teherbe ne ess, ezért tartja nyilván.
febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a pasid tudja még normális. A férjem is tudja, mikor fog megjönni, főleg mert pms tüneteim vannak, amiből eléggé feltűnik neki, hogy 4-5nap és megfog jönni 🤷🏼‍♀️. (Elkezd fájni a mellem, onnan 4-5nap). De a kolléga honnan? Én bárkivel elbeszélgetek a menstruációról, egyáltalán nem tabu. De nem jelentem be, hogy épp megjött. Ha szóbakerül, mint téma simán beszélek róla, vagy elmondok tapasztalatot, de nem jelentem be, hogy épp menstruálok.
febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!