Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen illatú parfüm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen illatú parfüm tetszik nektek leginkább a nőkön?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 15:50
A kérdező szavazást indított:
Virágos
Fűszeres
Édes
Gyümölcsös
Kókuszos
Vaníliás
Citrusos
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Mikor lehúzom a bokacsizmáját és érzem a savanyú lábszagát.Az beindít.
2023. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Édeskés,kokuszos,citrusos.
2023. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Azt tudom, hogy mi nem: idősebb nőkön szoktam érezni ezt a fura savanykás illatot, kiráz a hideg tőle.
2023. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
3. Az ilyen rozsas allot ruha szag
2023. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Tök mindegy. A lényeg, hogy ápolt legyen, és tiszta. Ha nem használ parfümöt, de érződik a tusfürdője, öblítője illata, az is tökéletesen megfelel. Büdös ne legyen
2023. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak szerintem nem baj, ha nem túl erőss, mert az szinte csavarja az ember orrát.
2023. okt. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor tuzel..
márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!