Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Honnan lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Honnan lehet tudni, hogy azért néztek egy nőt mert komolyan tetszik vagy csak simán lefektetnétek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem korábban sokszor beleestem abba a hibába (nyilván akaratlanul), hogy egy-egy nézésbe, bámulásba, akár fizikai közeledésbe én többet láttam bele.

Sokszor volt már, hogy volt egy pasi akit láttam, hogy gyakran néz, bámul, próbál fizikailag a közelemben lenni akár hozzám is ér stb stb. de mégsem lépett. Itt szingli férfiakra kell gondolni, szóval a barátnő/feleség nem lehet az ok, persze attól még tetszhetett nekik más. Szóval nem értettem, hogy miért nem lépnek, miért reked meg ezen a szinten a dolog.


Aztán kellett sok csalódás, pofára esés és tapasztalat, meg persze diskurzus erről férfiakkal, hogy ebbe ne lássak bele többet, mert ez kb. annyit jelent, hogy lefektetne. Oké. Igyekszem tudatosítani.


Kérdés: mitől függ, hogy lép is-e férfi? Van-e különbség a "megdugnálak" és az "érdekelsz" nézés közt és ez miben nyilvánul meg?


Most erre jönnek majd azok a válaszok, hogy ha akar randira hív és társai, de mégis sok ellentétes választ és véleményt olvasok itt is és tapasztaltam a saját életemben is, hogy ez talán(?) mégsem ennyire fekete-fehér.


2023. okt. 12. 17:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve, mi az ami átbillenti, hogy mondjuk ne csak bámuljon, hanem oda is jöjjön? A nőn múlik a dolog? Mit csináljon, amiből a férfi számára EGYÉRTELMŰEN lejön, hogy szabad a pálya.
2023. okt. 12. 17:02
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Az mar regen rossz, ha nem erted a metakommunikaciot. Olyan, mintha vakon elnel, persze, hogy arnyekra vetodsz. A viselkedest kell figyelni, nem azt amit mond.
2023. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Na olvasom a kiegeszitest. Nem kell csinalni semmit, ha akar odamegy. Amelyik gatlasos, annak a nyakaba ugorva sem esik le semmi.
2023. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

*.*

Öhm...

Nem értem a kérdést.


Tehát adott egy pasi, aki néz. Nyilván azért néz, mert tetszel neki. Nyilván ha tetszel neki, akkor meg is dugna.

A komolyan tetszel nem értelmezhető. Komoly kapcsolat nem a tetszésből lesz, hanem ha megismeritek egymást. Amihez idő kell. Meg persze benne van a "kockázat", hogy pár hét ismerkedés még egy pár szex után az egyik fél azt mondja, hogy bocs, de nem lesz ebből komoly kapcsolat. Még az is lehet, hogy te leszel az a fél.

2023. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ha hozzádmegy és jártok is csak szexre mehet egy férfi. Honnan származol, a barlangból?^^
2023. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Én csak nézni szoktam a nőket, nem közeledek feléjük, tehát csak tetszene az illető.
2023. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Én nő vagyok, de annyit én is tudok, hogy ha csak le akar fektetni, akkor is lép. Magyarul aki csak nézett, pláne ha facér volt, de nem tett semmit, az nem akart tőled semmit. Jobb ha ezt elfogadod mert csak magadnak ártasz a fantáziálgatásokkal.
2023. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#4 ezt úgy értettem, hogy ha tetszem neki (és tetelezzük fel szingli) miért nem jön oda/lép? Nem egy esetre gondolok, hanem többre, meg úgy általánosságban.


Nyilván megismerni is akkor lehet a másikat, ha valamelyik lép.



#6 miért nem közeledsz? Igazából erre irányul a kérdés.

2023. okt. 12. 19:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát ha megdugna, általában megnézi a feneked, csöcsöd, és le is szólít.
2023. okt. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha meg érdekelsz, akkor általában rendszeresen keresi a társaságod, mindig rád néz, figyeli, hogy viszonozod-e.
2023. okt. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!