Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm távolságtartóbb menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nőként csak annyit tudok erre mondani, hogy mindenki máshogy reagál. Én olyankor sokszor magamat se tudom elviselni. Vizesedek, felpuffadok, van hogy egyfolytában a mosdoba kell mennem, mert többet kell székelnem (valakinek, nekem nem hála istennek, de hasmenése van), érzelmi hullámvasút. Sírok a semmin. Kellemes:D


Vagy pl.: ha éjszaka átázik az ember és mondjuk erre ébdredsz hajnalban, hogy fel se tűnt, de vérben tocsogsz, hiába volt benn minden, meg alattam törülköző, de sajna előfordul, hogy olyan lesz a paplan, a lepedő. Na hát ez nekem se kellemes, nem hogy másnak.


Szóval, őt kérdezd meg (amikor nek menstruál), hogy ez valóban így van-e, mit tudsz tenni stb. Ha azt mondja semmit, fogadd el. Pár nap.

2023. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én olyankor magamtól is undorodom. Kellemetlen, fáj, és hiába mosom, meg cserélem akkor is büdös, ragad.
2023. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Az 1-essel tökéletesen egyetértek, pontosan, van, akinek elég nehéz a menstruáció. Én pl. fogamzásgátlót szedek, megvonásos vérzésem van csak, ami kis mennyiségű, nem jár fájdalommal, nincs hangulatingadozásom, nem puffadok stb. De nem mindig volt ez így. Van, aki meg pusztán csak amiatt feszélyezett, hogy mondjuk erősebb vérzése van, és könnyen átázhat.
2023. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Magamat sem bírom elviselni, ne szóljon hozzám senki, a pók a falon is idegesít.
2023. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen, normális.

Nekem volt már pár komoly kapcsolatom és hidd el szinte minden nő másképp éli meg a nehéz napokat.

Volt, akin észre sem vettem, volt aki már előtte 1-2 nappal elviselhetetlen volt minden szempontból.

2023. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Dugámba dőlve fekszem egy melegitő párnával az ágyon...egesz nap....és ez az első 2-3 nap, mert rohadtul fáj...
2023. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, normális, ne vedd magadra. Hidd el a menstruáció nem olyan szuper jó dolog, ahogy a TV reklámokban bemutatják, ahol a nők kéket és illatosat menstruálnak és vihogva mennek az edzőterembe fehér leggingsben tornázni.
2023. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a fájdalom miatt szörnyű, a hormonok amik tombolnak bennünk egyszerűen pokoli. A terhesség során volt ilyen. Az is egy dolog h sírtam aznap, de az érzelem teljes skálája lejátszódik bennem, idojárásként szemléltetve: olyan mintha madarcsicsergős reggel után hurrikán, majd eső utáni szélcsend, majd hóesés, majd kánikula, majd jégeső, majd szivárvány majd árvíz szerű eső törne rád és még csak délelőtt 11 óra van.
2023. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Én sem érzem magam komfortosan ilyenkor, nálam az 2. és a 3. napok a legdurvábbak.


Szerintem teljesen normális ez, hogy ilyenkor kicsit másképp viselkedik.

2023. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Teéjesen normális, olyankor én sem vagyok jól.


Vágyom a barátom érintésére, de közben fáj - mármint annyira érzékeny az egész testem, hogy az is kellemetlen ha megsimogat. Ezen aztán kibukok és sírok, mert közben olyan jó volna, ha ölelne.


Addig a pontig, hogy jön egy adag vér mert akkor rémület, úristen ugye nem áztam át. Éjjel dettó, alig alszom, és igen, volt amikor úgy ébredTÜNK, hogy csupa vér minden.

Én combig, a takaróm, a lepedő... konkrétan remegtem a sokktól, mert azelőtt sohasem volt ilyen és bőgtem mert annyira megalázónak éreztem.


A barátom meg egyetlen szó nélkül kiszedett az ágyból, levetkőztetett betett a zuhany alá, és ágyat húzott, de nekem csak a szégyenérzet maradt. Utána meg nem győzött nyugtatni. Ő, holott nőként nekem kellene ismerni a testemet, mégis...

2023. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!