Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen szép, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szép, kedves dolgokat mondjak a barátnőmnek, aminek minden nő örül?

Figyelt kérdés

Azt mondta, mondhatnék néha szép dolgokat.

Namost igazán nem vagyok a szavak embere.

Tudnátok ötletet adni?


Természetesen azon kívül hogy szeretem meg szép. Légyszi segítsetek.


2023. jún. 17. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Dicsérd meg a ruháját, sminkjét, haját, főztét, amikor sikereket ér el munkahelyen, írj SMS-t, hogy hiányzik, jó volt vele az éjszaka és ilyesmik vigyél neki virágot, csokit ajándékot.
2023. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Kb amit az egyes írt! Csak nehogy egy napra sűrítsd mindezt.. :D
2023. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Nincs ilyen. Azt mondd, amit gondolsz.


Miért van veled, ha érzelmileg 0 vagy?

2023. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként igaza van a harmasnak, hiába van lepontozva, hogyha nem őszintén jon a bók, akkor nem ér semmit és igazából automatikusan kellene jönnie.


Az én párom pedig már 8 éve együtt vagyunk, ha úgy érzi, akkor megdicsér, ha úgy érzi elcsesztem, akkor letol nem bunkó módon, de letol. És nem haragszok meg érte, én ugyanúgy megteszem. :D

Múltkor ahogy vágtam a füvet azért dicsért meg pedig jópaszor látta már és mégis, vagy ma ahogy beszélgettem anyummal, mondtam, hogy nyomi vagyok, kiesik minden a kezemből és letolt, hogy attól még nem vagyok az és akármikor ha negatívan fejezem ki magam magamról és úgy gondolja, hogy nem igaz, akkor rám szól, hogy ne hülyézd magad! :)


Neked természetesen, szívből kellene, hogy jöjjön a dicséret, vagy negatív vélemény normális kereteken belül bármikor és persze ez rá is érvényes. Ha nem így érzed, akkor megette a fene!

(#1 voltam.)

2023. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, nem vagyok a szavak embere. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.

Az érzéseim megvannak iránta, csak nem mindig tudom egykönnyen kimutatni, de ez igaz más dolgokra is.

2023. jún. 17. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem is tudom igazából ha nem szivből és spontán jön akkor minek?Mondd ki amit gondolsz pl.amikor holt fáradtan hazaérek munkából és mosott szarnak érzem magam akkor ha a férjemnek tetszik a ruhám megdicsér"ő hamarabb megy dolgozni mint én"hogy de csinos vagy.Másik példa itthon felveszek egy feszülősebb nadrágot "de jó a popsid"Vagy minden nap főzök és minden nap elmondja hogy finom volt.Ilyesmi ami csak úgy jön magától.Ha már a gyakorin kell erről tanácsot kérni hááát....
2023. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Fogytàl,nem?
2023. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Akkor drágám nem illettek össze, nem egyforma a szeretetnyelvetek és nem fog működni hiába fogod dicsérni! Te beleunsz, belefáradsz a a színészkedésbe és szakítasz/abbahagyod és nem fogja érteni, hogy miért és szakít, vagy el se jutsz oda, hogy bókolj ő meg kirak!


A szerelem/szeretet/tisztelet a párkapcsolat alapja, amihez hozzátartozik az őszinteség, egyetértés, kompromisszumkészség, összecsiszolódás, tolerancia, hűség, bizalom. Ha ezekből csak egy hiányzik, akkor a kapcsolat nem ér semmit!

Te hiába szereted, hogyha nem mondod szavakkal míg ő szeretné és nemcsak tettek által, hogy bizonyítsd. Ő hiába szeretné, hogy mondd, hogyha neked nem jön lélekből, de nem érzékeli, hogy a cselekedeteid arról tanúskodnak! Az az ideális, hogyha a szavak és a tettek egálban vannak, vagy ha nincsenek is, akkor is az egyik tudja, hogy a másik szereti.

Az, hogy ő megkért/utalt rá azt jelzi, hogy ez a párkapcsolat zátonyra fog futni előbb, vagy utóbb.

Amúgy az nem kifogás, hogy nem vagy a szavak embere, mert én se voltam az soha, de a párom oldalán szerelem/szeretet mellett ki tudom fejezni szavak által és ő bár cselekedetek gyanánt "aljab" volt mint én fokozatosan átvette automatikusan, hogy mit hogyan is kellene, rájött magától...

2023. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem verset kell írni, csak szavakkal elmondani, ami tetszik rajta. Ehhez nem kell a "szavak emberének" lenni, csak normálisnak.
2023. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Feleségül akarlak venni és gyereket is szeretnék.
2023. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!