Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingolásnak számít, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolásnak számít, ha az adott illetővel már nem keressünk olyan intenzíven egymás társaságát, és mondjuk csak egy nap múlva válaszolok?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy van egy személy, akivel megegyeztünk, hogy a távolság miatt nem köteleződünk el egymás felé, de ismerősként azért megtartjuk a kapcsolatot. Ha már amúgy is annyi minden jó volt köztünk, sokat "tanultunk" egymástól, meg alapból értelmes is az illető.


Viszont érzem, hogy ő is ritkábban válaszol, nem rögtön. Neha egy nap késéssel.


Így én is megtehetem, hogy nem azonnal reagálok, hanem csak egy nappal késöbb? Így ez nem ghostingolás, nem?



2023. febr. 20. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha azt kérdezed, hogy nem-e bunkó dolog, akkor nem az szerintem.
2023. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ghostingolás-nak azt szoktuk nevezni, ha minden előrelátható indok nélkül eltűnik a másik fél véglegesen.
2023. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkó de ez már bukó mindegy mit csinálsz
2023. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Marmint kapcsolati szinten vagy mint ismeros?
2023. febr. 20. 12:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő, ha kapcsolatot akart volna veled és már látszik hogy távolodtok el egymástól és csökken az érdeklődése akkor előbb-utóbb nem fog írni egyáltalán
2023. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De azt irtam is h megbeszeltuk h ebbol nem lesz kapcsolat. Ahhoz meg h baratok maradjunk lehet kell egy kis ido. Egyebkent belegondolva, a legjobb haveromnak sem irok napi szinten.
2023. febr. 20. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ne fűzz hozzá nagy reményeket hogy életre szóló barátság lesz
2023. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne lezárni az ismerkedést. Ebből így semmi nem lesz. Keres a közelben ne pazarold az időd.
2023. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most megint írogatunk. Bízom benne, hogy megmarad ez a barátság.
2023. febr. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!