Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy fiúnak, hogy mit érzek iránta? (19/F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van egy fiú a suliban aki nagyon tetszik, viszont semmit nem tudok arról, hogy melyik nemhez vonzódik. Kettősség érzését kelti bennem. A baráti körében lévők melegek, lesbik, és több fiú veszi őt körül. Ebből tudok egyenlőre kiindulni. Szeretnék vele beszélni arról, hogy tetszik nekem, de nem tudom mit mondhatnék neki,illetve azt sem, hogy mikor/milyen módon kerítsek rá alkalmat. Nem egy évfolyamba járunk. Ebben kérném a segítségeteket.


Kérem az értelmetlen válaszoktól kíméljenek!



2023. febr. 14. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges az érzelmeiddel bombázni. Próbálj vele vagy a baráti társaságából valakivel beszélgetést kezdeményezni, aztán alakulhat valami.

Hogy sok a "más" barát, az pedig gyanús, de nem biztos, hogy meleg.

2023. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondasz valamit. Csak a barátai még nehezebben közelíthetőek meg, mint maga a kiszemeltem.
2023. febr. 14. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Büfében, ebédlőben, mikor sorba áll, akkor odamehetsz, hogy vegyen neked valamit, mert nem akarod a hosszú sort kiállni. Vagy fordítva, te állsz a sorba, és odahívod, hogy megveszed, kikéred, amit Ő szeretne.

De, még a tanulásban is kérhetsz tőle segítséget, vagy a sporttal (iskolai csapattal) kapcsolatban is lehetnek olyan témák, ami beszélgetésre adhat ürügyet.

2023. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez de jó! Akkor semmi esetre se támadjam le egyből, hogy na szia tetszel. Bár nyilván hülyeség, csak mivel én idén érettségizek, így már azért gondoltam, hogy inkább elmondom neki, hogy mit gondolok róla. Úgyse látom többé.
2023. febr. 14. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne támadd le, míg nem kerültél egy kicsit közelebb hozzá. míg valamivel többet nem tudsz meg arról, milyen neműek felé vonzódik inkább. Azt meg pár hét alatt ki tudod deríteni.
2023. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a gyors és hasznos tanácsot! Igyekszem megfogadni és valamilyen módon közelébe férkőzni.
2023. febr. 14. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen,mikor gimis voltam.Kb egy hónap gondolkodás után lett egy alkalom,amikor a srác csak magában volt az udvaron.

Elmondtam neki,hogy tetszik nekem és gondolok rá sokat...Mosolygott és azt mondta :" Te is aranyos vagy,de tőlem ne várj semmi komolyat "..

Akkor ez nagyon mellbe vágott,egy hétig szinte alvajáró voltam.De aztán mikor már nem izgattam emiatt magam, megtudtam,innen is,onnan is, hogy sokkal szexelt már - csak úgy.

Hálát adtam,hogy nem lett komolyabb ...:)Utólag is :)

2023. febr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!