Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen nem húznak jobbra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen nem húznak jobbra a pasik: csúnya volnék?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, 8 éves kapcsolatom ért véget. Regisztráltam Tinderre a barátok nyaggatására, mert könnyű szerintük ott ismerkedni.


Feltettem normális szelfiket, mert nagyon nincs rólam kép(tehát ilyen rendes szelfik, nem csücsörítős, nem photoshoppolt, nincs kint a mellem), meg tükrös van még, hogy ne áruljak zsákbamacskát(vékony vagyok).


Nos, amit én tapasztaltam, hogy szinte senki nem húz engem jobbra a pasik közül. Az "adoniszokat", akik ilyen tipik jó pasik, általában balra húzom mielőtt kapnám a sarat, mert nekem ezek olyan "mű" pasik, illetve nem gondolom hogy nekik én kellenék. Többnyire olyan pasikat húzok jobbra, akik megfognak, de a barátnőim szerint eléggé leadtam a lécet, szerintük akiket én húzok jobbra csúnyák...és ennek ellenére nincs matchem!

Illetve többször előfordult az is, hogy match volt és rögtön utána törölt engem a pasi, vagy rá egy napra. Nem értem.

Tök normálisan beszélgetek, HA EGYÁLTALÁN ÍRNAK. nekem többnyire még annyit sem írnak, hogy akkor szex.


És mondom, többször töröltek már.

Mit rontok el? Még egy randiig sem jutottam senkivel, pedig elméletileg az nem nehéz.


Képet nem teszek ide ki. Tudom nehéz ügy tanácsot adni de érdekel hogy aki volt ilyen helyzetben mit tett.


A külsőmről annyi, hogy elég megosztó: kaptam már random embertől az utcán, hogy de csúnya vagy, és azt is, hogy de gyönyörű vagyok és fotózásra kellene járnom: ergo hosszútávon nem tudtam következtést levonni.

Középmagas vagyok, vörös haj kék szemek, az alakom jó mert sportolok, egyedül az orrom nagy picit még rancosodom kicsit de ennyi. Általában 22-nek tippelnek.


2021. dec. 21. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hat a kepet megneznem, mert ez igy nem tul realis. 100 kilos ismerosomet egy nap alatt 100-an behuztak. A sok szetvalas is fura, egy csomo pasi orul, ha vegre valaki behuzza oket...
2021. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Szia, ha kapcsolatot akarsz nem csak alkalmit akkor randivonal.

Viszont ne add alább! Nincs olyan,hogy jobbat érdemel valaki. Egy egyes nőnek is lehet 10es párja és egy egyes srácnak is 10es csaja.

Nem mindenki a külső alapján itél.

Tinderen alkalmi numerák jönnek max össze azért nincs matched mert akiket te jobbra húzol úgy gondolkodnak mint te. "Jajj ilyen csaj úgysem állna velem szóba"

2021. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús hogy a Tinder helyett vèletlenül a Vonatinfó applikàción próbàlsz pasizni 😆😆
2021. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ha gondolo mondunk kép alapján véleményt rólad, de kétlem h problémád lenne a külsőddel, révén még kapcsolatod is volt sokáig


az aki egyből törölt match után az a kategoria aki mindenkit jobbra húz és amikor match van nézi meg jobban a jelöltet, szoval emiatt ne problémázz csak nagy üzemüleg bizniszelnek


ne erőltesd ennyire, plane ne a társkeresős ismerkedést mert még az app is ellened van alapbol

2021. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Elég hihetetlen az egész. Szerintem tök mindegy, hogyan nézel ki. A nők kép nélkül is instant kapnak azért kedvelést, a férfiakkal ellentétben.
2021. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hihetetlennek tűnik, azért írtam ide ki, mert én magam sem értem.

Anno az exem folyton azzal bántott, hogy szerinte nekem nincs szexuális kisugárzásom. :) Nem tudom, ez mennyit játszik közre Tinderen, de olyan aranyos az arcom meg a tekintetem, nem pedig csábos/szexis.


Amúgy szerencsére ez nem a vonatjegy applikáció, bár lehet ott több sikerem lenne.

2021. dec. 21. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

az h nincs szexi kisugárzásod, ugyan úgy lehet szexi mint maga a szexi kisugárzás, valaki a cuki csajokra bukik mert olyan aranyosak stb de mindeközben otthon meg vadállatok kb. szoval kétlem h ez lenne

mindenkinek más és más, de így kép nélkül találgatni még mindig nem olyan könnyű

2021. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
5-ös vagyok. Senkit nem érdekel már, hogy mit gondol az exed, azért az exed. Főleg téged nem kéne, hogy érdekeljen. Önbizalom kérdése az egész. Persze nem Tinderen, ott a kép számít. Csinálj egy új képet valahol az utcán, egy karácsonyi vásárban vagy ilyesmi. Kérd meg az egyik barátnődet, hogy fotózzon le.
2021. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a kérdést sajnos képek nélkül nem lehet megválaszolni, az biztos, hogy nem vagy vonzó rajtuk, de ennek több oka is lehet:

1. Putris/igénytelen környezet, redvás tükör: nem sok mindenkinek jön be Gizi a telepről (már a szagot is hozzáképzelik).


2. Rossz minőségű képek: homályos pacákon kell kisilabizálni, hogy vajon van-e orra, az most a hasa vagy a melle, egyáltalán fiú vagy lány.


3. Súlyos testi hiba: szétrohadt fogak, "kaméleon szemek", szőrös bibircsókok stb.


4. Idétlen selfi fej: állat lehajtó, tokát csináló póz; 5 cmről fotózott, képernyőt betöltő holdvilágfej; grimaszolás-pofavágás; szerencsétlenkedő guvadó szemű.


5. F@sztorlasz kisugárzás: gimis ballagós/nagyanyám stílusú, kopottas színvilágú ruhák, amik úgy állnak, mint tehénen a gatya; 0 smink; szőrös arc/kar/láb/bármi; szerencsétlen beállás/póz; Mari néni ortopéd cipője; semmi mosoly vagy ha van, akkor erőltetett.


6. Full proli: cigi, tetkók, pia, szolival/lefingott kocsival pózolás.


7. Technikai okok: férfinak állítottad be a nemed; 50 évesnek a korod; sikerült valami kivételesen irritáló leírást alkotni (kétségbeesett, elkényeztett, földtől elrugaszkodott, egoista stb).


33F

2021. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés kamu, mert a férfiak többsége válogatás nélkül mindenkit jobbrahúznak, és match követően szelektálnak. Ott bukik a sztorid, hogy nem állsz senkivel párban, próbálkozásnak viszont jó volt.
2021. dec. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!