Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak hány éves korig nem ciki a szülői házban élni?

Figyelt kérdés
Mivel a szüleim elváltak, így csak anyum él itt és a tesóm, de anyum konkrétan a barátjánál lakik. Tehát általában csak ketten vagyunk. 25 vagyok és saját ingatlanra gyűjtök, nem szeretném így feleslegesen albira szórni a pénzt.

2021. jún. 17. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy a férfiaknál is, az számit mi az oka. Ha anyucikedvence és a ps5-ön kivül nincs élete az baj.

Ha gazdasági megfontolás a jövőre való tekintettel, illetve ha a szülő ápolásra szorul az más.

2021. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon a hugival. Egyáltalán nem gáz.
2021. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 amint írtam, anyum konkrétan itthon sincs, szinte minden nap a barátjánál alszik. Laktam már 1 évet albiban meg külföldön is, szóval az önállósággal nálam nincs baj, teljesen önellátó vagyok :D És igen, tisztán gazdasági megfontolásból lakok itthon, meg azért csak kényelmesebb egy nagy házban lakni kerttel csak a rezsit fizetve, mint egy egérlyukért fizetni havi 120-150 ezret a városban...
2021. jún. 17. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én oda-vissza szoktam költözni.


Gyűjtögetek is közben.


Amikor volt valakim akkor 2-en közösen elmentünk albérletbe de egyedül csak pénzkidobás volt, és amúgy semmi előnyét nem élveztem , sőt attól még barátnőm sem lett, hogy külön élek.

Nekem is már csak anyum él, családi ház, viszonylag elég nagy. Így viszont 2 év alatt majdnem 3 milliót félre tudtam tenni.

2021. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Iskolák után pár évvel még nem ciki.


De ha a nőket kérdezed, akkor sosem.


A legtöbb nőről, aki előadta nekem, hogy ő nem kezd olyan férfivel, aki még otthon lakik, gyorsan kiderül, hogy ő még otthon lakik. Ha rákérdezel, akkor közli, hogy "jaaa, az mááás"

2021. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

nőként nem az. A pasik többségét bazira nem érdekli ha a nő otthon lakik.


Sőt a nők ezzel így is vannak, minek költözzenek el, a legtöbb kényelmesen kivárja míg lesz egy olyan pasija akihez odaköltözhet...


A nőket viszont nagyon tudja zavarni.

2021. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel hogy mi számít mások szerint gáznak?? Amíg nem zsákmányolod ki a szüeidet direkt, és a szülőknek nem vagy a terhére, addig nem gáz...
2021. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok, osztom a 4es véleményét. Ha szingliről van szó (akár nő, akár férfi), éljen ahol neki jó. Ha kapcsolatban, akkor meg éljenek ahol nekik jó. :D
2021. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnél a körülményektől függ. Az viszont tagadhatatlanul sokkal gyakoribb, ha fiút kiszolgálja a mama, és a gyerek se nem főz, se nem takarít, nem mos, vasal magára. Azért a lányoknál ez jelentősen ritkább.

A baj azokkal van, akik a a tipikus "mama kicsi fia", akiknek még az ételt is előrágja az anyukája.

2021. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, pláne akkor, ha gazdasági megfontolásból. Jól teszed, én is hasonlóképp!

23L

2021. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!