Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, amikor felemelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor felemelitek a barátnőtöket (csak úgy szórakozásból), akkor a dominanciátokat juttatjátok kifejeződésre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, lol.
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb az emberi viselkedés minden pillanatát, másodpercét lehetne elemezni és oda jutnánk, hogy rengeteg viselkedést tudat alatt különböző okokból csinálunk és szinte mindenre lehetne magyarázatot adni.


De nem, tudatosan nem ezért csinálják.

2021. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez szokott végigfutni rajtam: ennek a nősténynek most megmutatom, milyen az evolúció csúcsán lévő hím egyedként ilyen fizikummal megáldva lenni, s tudatalattijába sugárzom az erőmmel hogy én igenis védelemmel és biztonsággal látom el őt, amennyiben biztosítja az utódaim kihordását. Ez csak egy játékos felemelésnek szokott tűnni, de a valóságban a női egyedek elcsábítására használom, miközben ők semmit sem sejtenek abból, hogy csak egy DNS kód alapján működő végtelen tudatosság vagyok, ami csak a tervező által leírt programokat hajtja végre.


Vicc volt.

2021. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Ha rámugrós ölelés van akkor emelem fel.

Ettől nagyon domináns vagyok igen.

2021. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!