Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas hölgyek, őszintén fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Magas hölgyek, őszintén fel tudtok nézni igazán egy alacsonyabb pasira mint férfi?

Figyelt kérdés

Nekem, alacsonyabb pasiként hihetetlennek hangzik hogy egy magasabb hölgy potenciális partnert lásson bennem, és ne csak egy aranyos, kedves srácot akivel esetleg el lehet lenni ideig, óráig.. Alapvetően én sem keresek emiatt magasabb lányt, noha volt magasabb barátnőm, de most már amolyan kizáró ok ez. Mert ha az öszes jó tulajdonságomat egybe veszem, akkor sem gondolom hogy fel tudna nézni rám férfiként egy magasabb nő, inkább érezném hogy valami kisöcsi vagyok vagy ilyesmi. Valahogy nekem a fizikai magasság és a férfiasság összefügg, minha lenne ez a sztereotípia hogy az alacsonyabb pasikat nem lehet komolyan venni, stb.


Ha mégis van akinek erre van pozitív ellenpéldája, le tudja írni mik azok a tulajdonságok amik megvannak az alacsonyab barátjában, férjében, amitől rá férfiként fel tud nézni? 28/F


2020. ápr. 27. 20:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem még az alacsonyak se. :D
2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Epp ez az. Aki ferfi, az alacsonyan is ferfi. Ha. Nem probal kompenzalasbol proszto, kivagyi lenni.
2020. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Kár, hogy saját magad is lehúzod így. Felnézni nem azért szoktunk másra mert magasabb nálunk, hanem mert olyan értékrend szerint él, ami becsülendő (szorgalmas/becsületes/jószívű/kinek mi jön be). Az értékrendnek semmi köze a magasságodhoz.

Ha valaki a magasságod miatt nem értékel, az után nem kell "sírni", semmit se veszítesz a helyzettel.

2020. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Akármilyen magas lehet akkor se tudok rá felnézni, ha nem férfiként viselkedik és nincs semmi belső értéke.

Ha amúgy minden oké veled, akkor nincs semmi probléma, és pár centin nem fog múlni. (és mielőtt jön, hogy csak a szám jár, volt már alacsonyabb párom... És nem ez miatt lett vége)

Viszont, ha sorozatba nem jön össze ne a magasságodra hárítsd, hanem vizsgáld meg magad alaposan milyen ember vagy, milyen szokásod/tulajdonságod van ami nem túl vonzó.

Még egy, ezért ne írd le magad és ha zavar pár centi akkor hagyd a magasabb nőket. Azért a többség nem 175 felett van,tehát bőven van miből válogatni.

2020. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Fel tudnék nézni rá, ha olyan tulajdonságai lennének, amik miatt tiszteletet érdemel.

Férfinak nyilván férfi.

Viszont nem hiszem, hogy vonzódni tudnék hozzá. Alapvetően férfias tulajdonságaim vannak, határozott és baromi erőszakos vagyok. Legalább testileg szeretnék én lenni a nő egy kapcsolatban.

2020. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Férfiként irom, hogy a legtöbb nőnél a testi vonzalom megelőz minden mást, pl.belső értékeket, szóval eleve össze se jönnek olyannal, akik nem jön be nekik külsőre, a nők emiatt jobban megvezethetőek jó pasik által, hozzáképzelik, hogy kedves, rendes, figyelmes és teljes az összhang, csak utána jön a valóság felismerése.
2020. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Teljesen jogosnak tartom azt, hogy valóban attól hogy valaki magas még nem automatikusan férfias is. Nyilván az alcsony és a magas férfiakban is ott kell lenni azoknak a tulajdonságoknak amik vonzóak.. Csupán arra gondoltam hogy aki magasabb és testesebb, nem is kell feltétlen legyen kigyúrt, az már alapvetően sugározhat egy férfiasságot, még ha meg meg sem szólal már van egy (vizuális) tulajdonság a férfiasság javára.

Ezzel egyet értem az utolsó hozzászólóval.


Pont emiatt is kérdeztem hogy milyen fontos tulajdonságok szükségeltetnek egy alacsonyabb pasinál hogy a nő azt érezze, gondolja, “ woooááá csak Ő kell nekem!”


Az hogy jószívű, becsületes, stb, ezek is fontos tulajdonságok, de szerintem alapvető emberi tulajdonságok, amolyan nemtelenek.

Ettől még simán lehetek egy kedves, jófej srác akit tisztelneknek, becsülnek, de nem lesz meg az a plusz....és marad a barátzóna.

2020. ápr. 27. 21:07
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Fentebb már leírtak minden okosat, amit mondtam volna én is, szóval csak egy konkrét példát írok: volt egy oktatóm, olyan fél fejjel tuti alacsonyabb mint én (173 cm vagyok), de olyan férfias kisugárzása volt, elméletben nem bántam volna ha.. 😀 Abszolút tudtam rá férfiként tekinteni.
2020. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Attól még lehet valaki férfias, hogy alacsony. Az más kérdés, hogy nem akar magas nőkkel kezdeni. Elmondom neked, hogy a magas férfiak se mind duzzadnak a tesztoszterontól. Mondjuk lehet, eléggé egyedül leszek ezzel a véleményemmel, de nekem abszolút nem jönnek be a nagyon férfias meg nagydumás férfiak. Számomra nem a gyengeség jele, ha egy férfi tud sírni.
2020. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát nekem partnerem is volt és szerelmem is.

Igazi jó nőnek éreztem magam velük.

2020. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!