Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "Más dimenziókból származó...

"Más dimenziókból származó lények látogatnak bennünket. " – erősíti meg az FBI. Mit gondólsz?

Figyelt kérdés
Igazából mindíg sejtettük, hogy az ufók más dimenziókból jönnek, nem más bolygóról, mert hatalmas tévólságok vannak az űrbe, de mégis csak most ismerte el az FBI. Miért? Mi most a véleményed az ufókról vagyis az ide érkező idegenekről? [link]

2016. ápr. 30. 17:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kevered a dimenziót a párhuzamos univerzum elmélettel Kérdező.

Másik térdimenzióból nem kell, de nem is lehet "átmenni" egy megint másikba, próbálj meg te bemenni a második, vagy az első dimenzióba, érdekes lenne nem gondolod? A negyedik térdimenzió, ha van olyan egyáltalán, része a többi háromnak, akkor az azt jelentené hogy nem három, hanem négy dimenziós a tér, tehát van egy negyedik irány.

A párhuzamos univerzumokra pedig a brán elmélet adhat magyarázatot, de bizonítva az sincs, csak egy kozmológiai elmélet.

2016. máj. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném, régi ufós vagyok, keresztül kasul elolvastam szinte mindent a témát illetően, magam is kutatgattam egy időben, UFO jelenséggel is találkoztam, volt egy "találkozásom" az ufó hívők úgy mondanák ufonautával,de mindezek ellenére azt gondolom az UFO jelenség hátterében nem földönkívüli élőlények állnak, és az UFO-k nem földönkívüli, és főleg nem interdimenzionális űrhajók.


Valami egészen másról van itt szó, és ez a valami más a mai napig szedi az áldozatait, kit így kit úgy, valakit csak egyszerűen az őrületbe hajt.


Száraz György, és műsorvezető társa pedig ezotériával foglalkoznak, hiányzik belőlük a racionalítás.


Nem érdemes ezzel a témával foglalkoznod neked sem, nincs semmi értelme, nem jutsz semmire, ez az egész túl bonyolult, az emberi elme nem képes felfogni ezt a jelenséget egészében, még részleteiben sem igazán, nem véletlen hogy az évtizedek alatt semmire sem jutottunk, ott toporgunk mint ahol elkezdtük, nem értünk az egészből semmit, mert ezt ember nem értheti meg.

2016. máj. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Am szerintem a szellememek és az ilyen tipusú ufókat is meg lehet magyarázni a kvantum mechanikának még megfejtetlen titkaival. Sőt nemrég létrejött a kvantumbiológia ami a kvantum mechanikai dolgokat kutat élő szervezetekben. Valószínű hogy mindenre van valami magyarázat amit még az emberiség ( nagyrésze) nem értettmeg.
2016. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"az UFO jelenség hátterében nem földönkívüli élőlények állnak, és az UFO-k nem földönkívüli, és főleg nem interdimenzionális űrhajók"


Hanem, akkor mi ? :Xd


"Nem érdemes ezzel a témával foglalkoznod neked sem, nincs semmi értelme, nem jutsz semmire, ez az egész túl bonyolult, az emberi elme nem képes felfogni ezt a jelenséget egészében,........... mert ezt ember nem értheti meg."


Az ember ilyen hozzáállással még a barlangban lenne vagy a fán mászna. Számítógép sem lenne, mert túl bonyolult az is.


"Másik térdimenzióból nem kell, de nem is lehet "átmenni" egy megint másikba"


Éppen lehetséges. A lélek sem 3D-s. DMT-vel láthatsz 4D-s világot. Az univerzum metrikája nem euklideszi a kiterjedések eltolódhatnak, de gondolom ez már neked túl bonyolult


"Am szerintem a szellememek és az ilyen tipusú ufókat is meg lehet magyarázni a kvantum mechanikának még megfejtetlen titkaival. Sőt nemrég létrejött a kvantumbiológia ami a kvantum mechanikai dolgokat kutat élő szervezetekben. Valószínű hogy mindenre van valami magyarázat amit még az emberiség ( nagyrésze) nem értettmeg."


Pontosan így van !

2016. máj. 1. 14:10
 15/23 anonim válasza:

"Valami egészen másról van itt szó, és ez a valami más a mai napig szedi az áldozatait, kit így kit úgy, valakit csak egyszerűen az őrületbe hajt."



Nem hittem itt a gyk n van olyan aki ért valamit az ufológiához Caution. Amit röviden összefoglaltál abból lejön olvastad Dr. Jacques Vallee könyveit ismered Dr. J Allen Hynek munkásságát. Ha volna kedved egy jót beszélgetni mint szakmabeli a szakmabelivel kérlek írj az elérhetőségre amit megadtam.

Amibe beleástam magam: 60 as 70 es évek klasszikus esetei kapcsolatokat átéltek szindrómái külső tényezők okozta pszichés behatás mint magyarázat az eltérítésekre.

2016. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

"A lélek sem 3D-s."



Vallásosságot viszel bele, ez mindent megmagyaráz kérdező. Nem veszed komolyan a témát.

Az ufológiát tudományos módszerrel vizsgáljuk, vagy sehogy.

A lélek létezése nem bizonyított, az ilyen bizonyítatlan fantazmagóriákra épített elmélet semmit nem ér.


Oszd meg velünk az eddigi olvasmányaidat, melyik szerzőtől mit olvastál eddig, honnan miből jutottál a következtetéseidre.

2016. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az üzenetet, elérhetőséget megkaptam, válaszoltam privátban.
2016. máj. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Attól tartok Kérdező, nem vagyunk egy tudás szinten,és amíg csak ilyen, boldognapot, enigmák szintű oldalakról, műsorokból szerzed az információkat, addig nem is leszünk, javaslom komoly írók könyveinek az olvasását. Csak olyan húsz, harminc könyröl van szó, hidd el megéri.
2016. máj. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Amit röviden összefoglaltál abból lejön olvastad Dr. Jacques Vallee könyveit ismered Dr. J Allen Hynek munkásságát."


Ezek alapművek, ez a minimum. :) Na a többit magánban, mert ez nem az a fórum. :)

2016. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Caution mert ezt a hírt az X honlapról linkeltem, mert máshonnan reklámozás miatt kivették volna a kérdést és könyvet sem lehet linkelni ezért, így az említett szerőid kiesnek, még nem jelenti azt hogy bármivel is kevesebbet tudnák nálad. :XD


Az eredeti forrás nyílván nem ez az oldal, de valahonnan magyar nyelven, reklám kizárásával kellett eljuttatni az infót az olvasóknak, nem gondolod ?


Az, hogy a lélek magasabb dimenziós, szintén bizonyított tudományosan. egy pszichiáter Ph.D-s írt róla tanulmányában, megfelelő kísérletekkel alátámasztva. Ha ennyire szakértő vagy, gondolom tudod ki az és miről vagy szó.


Szerintem ufológusok ne vitatkozzunk, hiszen így is kisebbségben vagyunk

2016. máj. 9. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!