Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UfO hívők. Válaszolnátok egy...

UfO hívők. Válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Itt felvetődött hogy a reptoidok (de már más fajt is hallottam) már millió évekkel előbb itt éltek,és hogy eredetileg a Föld az övék,mert hogy ők alakultak ki itt eredetileg és csak később húzódtak a föld alá.(Ismét hallottam már olyat is hogy elhagyták a Földet,a Holdra bújtak,a Naprendszer külső területein bujdosnak)


Na itt lenne egy kérdésem.Mint ahogy nekünk is,minden más fajnak is át kell esnie a fejlődésnek bizonyos fázisain hogy űrutazó fajjá válhasson (szakóca=>kőbalta=>kőeszközök=>fémek megmunkálása=>hatalmas több emeletes épületek (mint a középkorban)=>gőzgépek (fémből)=>hatalmas beton ,acél,és üveg városok mint manapság)


Ezt abból gondolom hogy a mi őseink se voltak képesek(és sehogy se lehettek volna azok) a kőbaltát rögtön RPG-7-re cserélni.Mint ahogy a természetben se,úgy a történelemben ,kultúrában és technológiában sincsenek ugrások.

Hogy van az hogy ezek a reptoidok kifejlődtek,és jelenleg is egy hipermodern fajt képeznek,de a földtörténeti rétegekből sehol nem kerülnek elő millió éves autók,repülőgépek,vonatok,városok,vagy komolyabb technológiai színvonalat képező eszközök (mitt tudom én,mondjuk egy 40 millió éves atomreaktor generátora)


Lehetőleg olyanok írjanak akik legalább gimnáziumi szinten értenek a geológiához,paleontológiához és a radiometriához.


Poliateista



2013. máj. 17. 14:47
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
66%

Ugy latom olyanokkal vitatkozom akiknek fogalmuk nincs a marskutatasrol. A Mars felszinenek 100 szazalekat ismerjuk es a bolygo szerkezetet is. Sem romvaros, sem mas letunt civilizaciora utalo nyom nincs rajta, barmennyire is szeretnetek.

Amugy meg azt szerinted nem tudjuk biztosan hogy mi okozta a dinok kihalasat (egy 14km-es kisbolygo) de azt tudod hogy galaktikus haborut vivtak es kisbolygokkal dobaloztak! :D

2013. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
8%
A Marsnak csak a domborzatát ismerjük amit űrszondák fotóztak le az űrből, magát a felszínt egyáltalán nem . Azt meg főleg nem ismerjük, hogy mi van a homokréteg alatt több méter mélységben .
2013. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Rossz lehet nektek, de szívesen segítünk:


[link]

2013. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Segítenétek?Valaki jelentse már rajtam kívül is ezt az undorít lacerta interjús választ.Teljesen összerondítja az oldal esztétikáját.Köszönöm.


Különben mari:Te mindig a nap fénypontja vagy!Gyúrsz az olimpiára?A te számod valószínüleg a helyből való hülyeség mondás.-Mert én nekifutva képtelen lennék ekkora állatságokat összehordani.

2013. máj. 18. 14:47
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
Tudod van egy jó kis történész mondás : sok mindenre rá lehet mondani hogy hihetetlen, de azt hogy lehetetlen soha .
2013. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
91%

"A Marsnak csak a domborzatát ismerjük amit űrszondák fotóztak le az űrből, magát a felszínt egyáltalán nem ."


Tehát a Mars domborzata nem a felszínén található? XDDDDD

Be van kötve az elmegyógyba a net!

2013. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
0%

Mert az űrből készült fotókon látni lehet az egyszerűbb felszíni épületeket vagy romokat te agyatlan ?! Múltkori kérdésnél is amikor a darwinizmusról okoskodtál azt se tudtad miről beszélsz ...

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4340..

2013. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Mária:Mielőtt elkezdenél itt geográfiai vitát folytatni válaszolnál a 14.-es kommentemben szereplő kérdésre?Mi akadályozza abban a paleontológusokat hogy megtaláljanak egy New York citit a lábunk alatt?
2013. máj. 18. 16:30
 39/51 anonim ***** válasza:
95%

Üdv!

Olvasgattam a hsz-eket, csillagászattal foglalkozom, had szóljak hozzá ehhez:

"Mert az űrből készült fotókon látni lehet az egyszerűbb felszíni épületeket vagy romokat te agyatlan ?!"


Igen, látni lehet. A Mars körül napjainkban is keringenek szondák amelyek nagy felbontású képeket készítettek a felszínről, a Mars Global Surveyor legfőbb feladata is ez volt, 10 év alatt több mint 240 000 nagy felbontású felvételt készített és sugárzott vissza a Földre.

Nincsenek sem romvárosok, sem más amiről te írsz.

Nem árt utánanézni a dolgoknak mielőtt valakit leostobázol, mert a végén te magad tűnsz annak. Nem vitatkozni akarok, mert ahhoz itt nincs vitapartner, csak szúrta a szemem a rengeteg baromság amit összehordtál.

2013. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

A Mars Express "HRSC"-e (High Resolution Stereo Camera) még ennél is nagyobb felbontásban készít képeket, ezeken akár épületeket is fel lehetne fedezni.

Ráadásul ez nem NASA hanem ESA tulajdon, mielőtt még kitaláljátok hogy a NASA nem hozza nyilvánosságra a felfedezéseket.

2013. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!