Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan hisztek 404-ben?...

Komolyan hisztek 404-ben? (lentebb kifejtem mire is gondolok)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszaporodtak ezek a 404-el kapcsolatos kérdések, így hát megnéztem, hogy ez az ember mégis ki és miket válaszolt. Szerintem ez a 404 valami unatkozó tizenéves, aki több felhasználót is regisztrált magának pl:Patkánykirály, így megerősítheti a saját válaszait, illetve volt 404 és Patkánykirály között egy veszekedés, aminek az lett a vége, hogy Patkánykirálynak mutatott valami földönkívüli fejet egy befőttesüvegben. Szerintetek ez nem röhejes? Ezen egyszerűen csak nevetni tudok. A legnagyobb bajom viszont azokkal az emberekkel van, akik valóban hisznek is neki. Félreértés ne essék én is hiszek abban, hogy léteznek földönkívüli civilizációk, akik még a Földön is jártak. De most komolyan pont a gyakorikerdesek.hu-n akarnák megosztani a tudásukat velünk? Szánalmas, aki hisz neki. Viszont a vicces válaszolók mindig megmosolyogtatnak. Nekik azt üzenem, hogy csak így tovább ne higgyetek neki. :) Valld már be 404, hogy csak hülyítetted a népet, mert sokan hisznek neked. Írjátok le, hogy mit gondoltok a véleményemről, de ha lehet, akkor normálisan. Annak örülnék, ha 404 is írna ide!
2011. aug. 21. 19:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/224 A kérdező kommentje:
Azért elég durva, hogy egy 404-es kérdés 75 választ tudott generálni. Nem gondoljátok?
2011. aug. 22. 11:20
 102/224 anonim ***** válasza:
24%
Én hiszek neki. De nem értem mi közöd van ahhoz hogy ki hisz neki. Ki vagy te Istennek képzeled magad? Szállj már le a magas lóról ne te mond már meg hogy ki kinek meg mibe higgyen! Mindenkinek joga van abba hinni amibe akar és nincs JOGOD felülbírálni mások hitét!!!!!
2011. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/224 A kérdező kommentje:
Ide figyelj. Én is hiszek az értelmes földönkívüli civilizációk létezésében. Sok ilyen témájú könyvet olvastam, filmet néztem. De nem igaz, hogy ti abban hisztek, hogy egy hülye gyerek itt írogat 404 névvel és osztja az észt? Vajon más eltérített ember miért nem írogat, miért pont csak ő? Gondolkodjatok már el ezen mielőtt hisztek neki. Inkább nézzetek dokumentumfilmeket vagy olvassatok interjúkat olyan emberekről, akik hipnózis alatt mesélik el tapasztalataikat az idegenekkel. Hidd el nekik jobban lehet hinni és ők mégsem írogatnak ide.
2011. aug. 22. 12:32
 104/224 anonim ***** válasza:
43%
NINCS JOGOD MÁSOK HITÉT FELÜLBÍRÁLNI! Már 1 ideje észrevettem hogy szándékosan le akarod járatni. Ha nem hiszel neki azt megértem tudomásul veszem az ok. Jogod van hozzá. De könyörgök akkor te is vedd tudomásul hogy valakik hisznek neki és fogadd el mert joguk van hozzá. Hiába csinálsz akár mit aki hisz neki az úgy is fog neki hinni fogadd el! Ha meg nem érdekel 404 és nem hiszel neki akkor ne foglalkozz vele. Ha valakit nem érdekel valami akkor nem is foglalkozik vele nem hogy még kérdéseket tegyen fel róla! Fejezd be a hülyeséged mert mindenki látja hogy csak 404 alá akarsz ásni. nem tudom mit akarsz ezzel elérni de nem fog sikerülni ezt előre megmondom! Aki hisz neki az úgy is fog. Ne irigykedj rá és főleg ne névtelenül támadd hátba hanem tedd ki a nick neved hogy egyenlő félként támadd ne úgy mint egy gyáva féreg!
2011. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/224 anonim ***** válasza:
87%
Ezért vagy antiszociális. A normális ember nem idegesít senkit. De legalább belátod hogy szemét vagy. Amúgy meg nem vok ideges, csak elmondom a véleményem. Jó hogy nem már megtiltod! Mit hittél hogy csak azok írhatnak akik nem szeretik akik meg szeretik azoknak kuss van? Milyen közvélemény ez?
2011. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/224 anonim ***** válasza:
65%

Azt kérdezed hiszek-e 404-ben? : Yes of course!


De nem tudom, hogy ez téged miért zavar?

Egyébként egy tizenéves nem tudna ilyeneket írni, mint 404, mert ő elég fajsúlyos dolgokról beszél. Nemcsak földönkívüliekről szokott beszélni hanem a társadalmi problémákról, klímváltozásról stb. Azt, hogy több felhasználója van nem igaz. Ez már többször kiderült. Egyébként ha 404-et bántják akkor sem szól vissza. Mindig higgadt marad. Egy tinédzsernél az ego rögtön visszaszól. Szóval látszik, hogy érett személyiség.


Jó az már persze már más tészta, hogy valaki hisz neki vagy nem. Én azért hiszek neki, mert tudom hogy van ilyen. Mármint, hogy embereket elvisznek és hogy telepátiával fel lehet venni velük a kapcsolatot. Sőt ha már csupán gondolsz rájuk azt is megérzik. Én is tapasztaltam hasonlót. Aki nem tapasztalt annak nehezebb hinni ilyenekben.


404 itt még nem bántott senkit. Soha senkinek nem ártott. Mindig kedves és jóindulatú. Teljesen más, mint patkánykirály vagy Feri. (Mármint velük sincs semmi bajom nem azért mondom.) Egy drogos vagy egy fogyatékos össze-vissza beszél. Semmi logika és értelem nincs a mondandójában 404-nek nagyon is van. Utána kell olvasni nem csak a sok buta gyerek hozzászólásaiból levonni a következtetést. Ahogy te is tetted. Én is utána olvastam ennek az embernek és láttam, hogy hoppá nem is beszél hülyeségeket.


Én csak azt nem értem ha téged ennyire idegesít miért vagy itt? Miért olvasod? Miért veszed a fáradtságot hogy kérdést írj hozzá? Mert ezzel is te hívod fel rá a figyelmet! :D


Na mind1 szóval én előbb hiszek 404-nek, mint ennek a rengeteg agymosott tinédzsernek, akik tényleg csak szórakozásból vannak itt és napi programjuk a másokon való rosszindulatú gúnyolódás meg az óvodás-szintű ökörködés.


Nyugodtan pontozzatok le másra úgysem vagytok jók! :)

2011. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/224 anonim ***** válasza:
18%
13:17 ment a zöld kéz :)
2011. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/224 anonim ***** válasza:
20%
áh nem, csak már majdnem agyvérzést kaptál. Amúgy éntőlem azt mondasz vagy írsz amit akarsz. Régen nevettem azokon amiket írtatok, de most már csak sírni tudok rajta.
2011. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/224 anonim ***** válasza:
86%

de most őszintén ez a kérdés mennyivel értelmesebb 404 szavainál? http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2127..


és még ti beszéltek hogy 404 beteg? Bagoly mondja verébnek!

2011. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/224 Baracsi Ágota ***** válasza:
93%
Láttam, hogy írtak ide más eltérítettek is. Lepontozták, kiröhögték, drogosnak nyilvánították az öszeset. Írogatott ide egy barátnőm, ő is erre a sorsra jutott. Tisztára ki van idegileg, nem elég, hogy fura dolgok történtek vele, még ki is gúnyolták, amikor segítséget kért.(Mondjuk kibukott már az 5. válasz után, többet a tájára se jött a fórumnak.) Ezek után szerinted írni fognak? Te írnál, ha senki sem hinne neked? Ugye nem... Na, ezért nincsenek itt nagyon eltérítettek. Mert trauma érte őket az eltérítéssel amúhgy is. És érzékenyek. És nem hiányzik nekik, amit itt kaptak. 404 -et nem érdekli, hogy ki hisz neki és ki nem, ezért van még itt. (Én nem vagyok eltérített, és nem is leszek, mert apró genetikai hibáim vannak.)
2011. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!