Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 1. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát hallod ez nagyon ilyensztő ,én nem 404 vagyok de most 9 percnél járva,ha ez igaz:S:S:S:S:S ..ráz a hideg
2011. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
már nem birom nézni 15 perc után ,nem akarok rosszat álmodni:S
2011. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én nem merem megnézni, mi van benne?:S:S
2011. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

egy fickó mesél arról hogy áttélte a pokolt 23 percig ,nagyon élethűen ,annyira hogy nem kérdőjelezem meg hogy megrendezték...

én meg fogom nézni de nem most este ,mert szeretnék aludni

2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Klipi ***** válasza:
55%
Nem 404 vagyok, De Én egészen biztos vagyok benne,hogy van Isten!
2011. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ez pénzcsinálási baromságnak tünik. Nagyon szánalmas
2011. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

Mi ezen a félelmetes? Szerintem ennél még a Piroska és a farkas is ijesztőbb. :)

Nyugi srácok, nem gyengén kamuzik a pasi!

2011. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 404 ***** válasza:
76%

Kérdező!


Én nem hiszek a Bibliában, de a filmet végignéztem. Tudod, ha egy Isten jóságos, nem teremt poklot, mint ahogy a gonosz Isten sem teremt jóságot. Mondta a videó hogy az ördögnek teremtette a poklot, de akkor is logikátlan hogy egy szeretetre méltó lénynek ilyen gonosz gondolatai legyenek, mint ami a filmben volt, hiszen ha valamit megteremt azt gondolatokkal, elképzeléssel teremt meg. Most képzeld el milyen lény lehet az aki poklot teremt. Egyáltalán hogy juthatnak ilyen és ehhez hasonló gonosz -és nem túlzok ha azt mondom-, degenerált gondolatok az eszébe egy tökéletes és szeretetre méltó lénynek? Ha meg az ördögnek teremtette, akkor mellé fogott, mert az ördög szuper jól érzi ott magát, mint láttad nevetett, vagyis élvezi. Te úgy büntetsz meg valakit hogy kedvében jársz? Szerintem logikátlan.


A poklot azért találták ki, hogy az emberek jók legyenek, ne merjenek rosszalkodni, mert oda kerülnek. Ez is egyfajta manipuláció.

2011. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszed hogy a halál után megsemmisülünk? A nagysemmi lessz akkor?
2011. márc. 1. 22:03
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Valaki írja le hogy tényleg mi van benne. Nem merem megnézni. :S
2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!