Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy UFÓ-k nem léteznek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem azért, hogy nem tudjuk kézzel megfogni, csupán csak látjuk őket különböző felvételeken, még nem jelentheti azt, hogy nincsenek is. Hiszen ez alapján a különböző bolygók és csillagok sem léteznek, hiszen azokat is "csak" látjuk, de megfogni nem tudjuk. Szóval mi a bizonyíték, hogy nincsenek?
2011. febr. 18. 12:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%
Arra senki nem tudott bizonyítékot felhozni, de arra hogy vannak arra igen. Pl piramisok nem maguktól és nem is embertől származnak, és az intelligens WOW jel ami egyértelmű bizonyíték!
2011. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
32%
énis UFÓ vagyok ELHISZED?
2011. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Szóval azt kérdeztem: ha bizonyítottnak vesszük a rengeteg csillag stb. létezését (attól függetlenül, hogy nem tudjuk megfogni) csupán azzal, hogy látjuk, akkor miért nem elegendő bizonyíték ez a látás az UFÓ-k létezésére? Ha azt állítod, hogy az UFÓ-k ennek ellenére nem léteznek, akkor bizonyítsd be nekem, miért valós az egyik tárgy az űrben csupán a látás alapján, és miért nem létezik a másik tárgy az űrben, ugyanezen látás alapján.
2011. febr. 18. 16:14
 14/37 anonim ***** válasza:
Kisibolya nagyon okos nő vagy és ez egy nagyon jó kérdés! Végre egy értelmes ember!
2011. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
22%

Tisztázzunk valamit:

UFO=azonosítatlan repülő OBJEKTUM.

Ilyet már sok ezret láttak.


UFO-lény=az, akit kerestek. Földönkívüli, aki ellátogatott ide.

Na: ezt kellene bizonyítani.

2011. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Érdekes. Eddig mindíg azt hajtottátok, hogy az UFO amit a felvételeken látunk, az csak optikai csalódás meg egyebek. Most azt mondod, hogy "ilyet már sokat láttunk".

Ez is haladás!

És akkor azok hogyan kerültek ide? Valakinek azt is ide kellett vezetnie! Akkor az ufonauta = az UFO kezelője, vezetője, utasa.

Tudod azt bizonyítani, hogy az azonosítatlan repülő tárgyat nem kell vezetni?

2011. febr. 18. 19:10
 17/37 A kérdező kommentje:

A kérdést feltettem 12,44-kor, és 18,49-kor kaptam egy olyan választ, hogy az UFÓ-k igen szerintük is léteznek, olyat már sokat láttunk.

Azt hittem, ennél több hozzászólást kapok a szkeptikusoktól, több bizonyítékot, érvet, indokot arra, hogy miért is nincsenek. Merthogy eddig kórusban hurrogtak le bennünket, akik már régóta hisszük, hogy léteznek.

Vagyis eddig is csak brahiból jártak ide erre az oldalra, hogy belerondítsanak abba, amihez igazából nem is konyítanak, és amikor egy kicsit az agyukat (vagy a fantáziájukat) kellene megmozgatni, akkor mindegyik arra vár, hogy majd a másik megszólal közülük.

Kedves UFÓ-hívők! Úgy gondolom, erről többet nem érdemes beszélni. Én megtettem, ami rajtam múlott. Tietek a pálya!

2011. febr. 18. 20:02
 18/37 anonim ***** válasza:
44%

Nincs bizonyíték arra, hogy nincsenek.

De még olyan bizonyíték sincs, ami 100%-osan bebizonyítanák, hogy léteznek. Így sokan vannak, akik nem hisznek a létezésükben. Majd 2012-ben meglátjuk mi lesz :D

2011. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Igazad van Tomi! De Istenben, Jézusban, Buddhában és az összes többi vallásban sem hisz mindenki, mégsem teszik azt, ami ezen az oldalon ment eddig. Senki nem esik neki a hitetlenek közül a hívőknek, csak azért, mert ők hisznek valamiben, amiben ők, az ateisták nem. Az a stílus, az a hangnem, az a durvaság és sorolhatnám, ami itt a hitetlenektől a hívők felé árad, az szerintem minősíthetetlen. Eddig azt hittem, tudnak valamit, amit mi, UFÓ-hívők nem, és arra alapozva engedik meg maguknak az ilyen durva viselkedést. Mostmár legalább mindenki látja, aki akarja, hogy nemcsak (véleményüknek hangot adó) hitetlenek, de végtelenül primitívek is. Természetesen tisztelet a kivételnek, tisztelet azoknak, akik ugyan nem hívők, de véleményüket emberi hangon, a másik véleményének tiszteletben tartásával mondják el a sajátjukat.
2011. febr. 18. 20:24
 20/37 Klipi ***** válasza:
100%

Ilyesmire nem lehet bizonyítékot adni!


Az ellenkezőjét viszont a logika támasztja alá!


Találomra belinkeltem egy képet egy másik galaxisról!

Nézd meg milyen hatalmas!

Szerinted mennyire valószínű,hogy lakott? NAGYON!

(És ez csak 1 galaxis a hatástalan univerzumból!)


[link]

2011. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!