Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tehetek annak érdekében,...

Mit tehetek annak érdekében, hogy megbizonyosodjak az idegenek létezéséről?

Figyelt kérdés
Én szeretnék hinni bennük, nyitott vagyok a dologra, de hiába adok sok sanszot a dolognak, nem jön össze, hogy bármilyen tapasztalásban részem legyen. Pedig komolyan szeretném.
2011. febr. 11. 22:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nézted már egész éjszaka az eget?
2011. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sokat,és gondolj rájuk. Biztosan látsz majd egyet.
2011. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

töltsd le/vedd meg a nationial geo. univerzum határai/szélsőséges univerzum című filmeket,

Miután látod az univerzum méreteit, ha felfogtad(ha) akkor nem fogsz kételkedni abban hogy ebben a bazi nagy mindenségben nem egyedül vagyunk(a tudósoknak már van képletük hogy hány intelligens földönkívűli civilizáció élhet galaxisonként)

2011. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
TE semmit!
2011. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, én sem tapasztaltam még meg a létezésüket, de hiszek bennük, mert ki tudja mennyi galaxis van. Az űr végtelen. (nem is biztos, hogy galaxisban laknak) lehet hogy egy sima űrben egy bolygó kint van, és nincs semmi meteor, más bolygó, csak egy csillag a közelben, ami ad fényt meg meleget, meg a bolygó, meg a szép sima űr.

Azoknak milyen szép lehet az életük :)

2011. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Én szeretnék hinni bennük, nyitott vagyok a dologra, de hiába adok sok sanszot a dolognak, nem jön össze,"


És az még meg sem fordult a buksi fejedbe, hogy azért nem mert nincsenek itt?!

2011. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
28%
Bodor Tomi szerintem olvass utana a galaxisoknak sok fele van van ami csak egy vagy ket bolygot olel fel es ha nap korul keringenek az nem galaxis hanem csillagrendszer sok olyanbol all egy galaxis aminek az atmeroje tobb szaz ezer fenyev is lehet...Amugy fizikusok inkabb a hatartalant mondjak nem vegtelent.:P amugy Kedves Tomi ha meg akarod saccolni a vilagurt akkor a bolygonk egy porszem egy narancs a galaxis a vilagur meg kb. akkora mint az egesz bolygonk ! :D biztos hogy leteznek rajtunk kivul ertelmes lenyek de a plejadokban meg reptoidokban nem hiszek meg 2012ben!udv
2011. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 attila6 ***** válasza:
100%
Ha felfogod mekkora a viágegyetem akkor tudni fogod,hogy idegen értelmes civilizációk vanak,de a választ magadban is megtalálhatod.
2011. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Tudom hogy milyen egy Galaxis.

Nem azt mondtam, hogy Galaxisban, hanem simán az űrben.

Mivel az űr végtelen, végtelen sok Galaxis van.

Így elég nehéz elképzelni :D

El sem lehet...

Így mondhatjuk azt is, hogy végtelen sok bolygó van, ebből meg következtethetünk arra, hogy végtelen sok idegen faj van a Világegyetemben.

2011. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy az űr végtelen.
2011. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!