Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ásatnád a kertedet UFO-kkal?

Ásatnád a kertedet UFO-kkal?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a Miért nem Mi igázzuk le az UFO-kat? kérdésem egyik elágazása. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1370..


Volt egy komment, aki a legjobban közelítette meg a valóságot : "rondák és gyöngék.. nem kellenek azok nekünk. így is van elég furcsa állat, akit lehetne mutogatni."


Ha végülis elgondolod, elég apróak gyenge testalkattal, vagyis nem sokat lehetne kezdeni velük. A mezőgazdaságban és az iparban semmiképpen, vajon a tudományos innováció terén lenne-e értelme, mivel ott egyébként sincsen aok üres hely és jóval előrébb vagyunk haladva tudományos szinten, mint amit a gazdaságban manifesztálni tudnánk belőle.


Az a kérdés, hogy szerinted a gazdaság mely részében lehetne alkalmazni az UFO-kat ? Továbbá szerepet játszott-e az UFO-k csökevényes mivolta abban, hogy a Földi kormányok még nem igázták le őket.


2010. dec. 19. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
besegíthetnének néha permetezni a kaliforniai paprikákat...
2010. dec. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Értelmezd át ezt a kérdést! UFO=Unidentified Flying Object
2010. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pffff.... Megint ezek fránya vendégmunkások... ! :D
2010. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én inkább elvitetném velük a szemetet. Gondoljatok csak bele: egy plazmanyalábos lövés és volt-nincs földi szemétprobléma.
2010. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 potion ***** válasza:

Zolika zolika

HONNAN a fityfenéből tudod hogy azok az EBE-k Fejletlenebbek mint mi? igen lehet benne valami, de engem már nagyon idegesítesz mert ezt tényként kezeled? tudod lehet hogy ők már olyan magas szinten vannak hogy fel se bírjuk fogni, ezért megálltak a fejlődésben mert mindent tudnak és lehet hogy ők is ugyanúgy fejlődtek mint mi.

Ne i próbálj hadakozni nem érné meg

2010. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kormolnám a púzójukat...
2010. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kérdező, akkor poén vagy, saját magadat cáfolod állandóan, egyik kérdésben a kérdezőt lehurrogod mert a földönkívüli helyett ufo-t használt, most pedig te játszod el ezt...
2010. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
IGEN.
2010. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet UFO kertészeket alkalmazni, habár nyilván sokkal olcsóbban megcsinálnák a melót, mint egy ember. Az a gond, hogyha munkahelyeket adunk nekik, akkor egyre többen fognak itt betelepedni, ami túlnépesedéshez vezethet, illetve a végén elveszik az itt élők munkáját is.
2010. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy olyan mágnest kérnék tőlük ami az aranyat vonzza,ezzel a technikával szerintem ezt is felfedezhették már.
2010. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!