Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem Mi igázzuk le az...

Miért nem Mi igázzuk le az UFO-kat?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, de gondold végig, van benne ráció.

Régen nem volt lehetőség erre, a középkori fegyverzet nem tette lehetővé, hogy harcoljunk az UFO-kal, de ma már más a helyzet. Sok ismeret anyagra tettünk szert. Egyrészt Ők adtak nekünk technikát UFO-kat és tudományt amivel antigravitációt tudtunk létrehozni és még ki tudja mit, másrészt pedig a lézer fegyverzetünk is meglehtősen ütőképes, mivel már több ízben szedtünk le UFO-t.


Mivel az ember meglehetősen gyarmatosító faj és nem válogat az eszközökben, ha meg kell szerezni valamit, lásd a spanyol hódítókat akik leigázták, lemészárolták és kiírtották az Aztékokat. Most miért nem ez történik, hogy már hatásos haditechnikai potenciál áll a rendelkezésünkre.


Igaz, hogy eltitkolták az UFO-k létezését a kormányok, de most előállhatnak vele és elmondhatják, hogy most kárpótlásként, az eddigi elhallgatásokért meg ember kísérletekért gyarmatosítjuk őket. Amúgyis sok az amígó a Földön, összeségében jóval többen vagyunk és már van fegyverünk is.


Egyáltalán nem arról van szó, hogy azt szeretném, hogy így legyen. Egy háborúban természetesen Én a magas erkölcsi szinten lévő UFO-k mellett állnék, azonban számolni kell ezzel a lehetőséggel is.


2010. dec. 10. 08:25
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azért, mert nem találjuk őket.


Ezt egyébként valami regényben olvastad? Mert ha nem, akkor egy meseíró veszett el benned. Mondjuk a helyesírásod meglehetősen UFO, de a fantáziád tökéletes.

2010. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

Már rég leigáztuk őket.

Nem nézel tévét?

Hol élsz?

2010. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert van egy csepp a tengernyi technikájukból az kevés. Meg oda se tudnánk menni. Vagy az első hullámot lemészárolják, na várjatok még 10 év és odarepül a következő? :D


Amúgy ez kb olyan, ha az indiánoknak adsz két három puskát, azok se verik meg annyival a gyarmatosítókat, honnan veszed, hogy nekünk menne? Meg, hogy mi többen vagyunk? Lehet van vagy 20 bolygónyi idegen és tök jóban vannak egymással és mind minket figyelget meg ilyenek.

2010. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyesmit olvasni, nézni, mesét is hallgattál gyerekkorodban, abból kinőttél, hogy higgyél benne, itt még el vagy maradva a fejlődésben úgy látom..
2010. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy megengednék, hogy leigázzuk őket? De miért is tennénk, hiszen bánottak még minket, azt hiszem nem. Jobb velük jóban lenni, hidd el.Meg vannak is a politikai elve, háttere, hogy miért is jó ápolni a kapcsolatot egy magasabb intelligenciával rendelkező fajjal, vagy fajokkal.Azért hogy milliárdnyi emberrel nincsenek kapcsolatban, de vannak kivételek, mint én is, és nagyon sokan, akik kapcsolatban vannak velük, vagyis inkább fordítva. Például ott volt Nixon elnök, aki szintén kapcsolatban állt az egyik fajjal, de az őt körülvevő politikusok és katonai vezetői elzárkóztak a folytatástól, így az akkori elnök magára maradt ebben a kérdésben. Miért is háborúznánk velük, hiszen nagyon sok technikai fejlődést hoztak nekünk. Ne hidd, hogy sok feltaláló, kutató csak úgy az ujjából szopta ki azokat a atudományos, technikai dolgokat, amiért díjat kaptak. Fentről kapták a segítséget. Én tisztelem őket.
2010. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyazon személy regisztrált vagy 4-5x feltesz egy balfsz kérdést, majd a többi ál accountal helyesel. Ez lehet a megoldás.
2010. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

Én nem helyeseltem.

Első

2010. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

"Kiss Tamás Zoltán válasza:


Én nem értek hozzá, lehet hülyeséget mondok, csak egyszerű fizikus vagyok"


TEHÁT FIZIKUS LÉTEDRE NEM TUDOD MI AZ AZ UFO. A gyerekek hazudoznak ilyen kisstílűen.

2010. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
Én is abban reménykedem, hogy ez csak valakinek a hülye vicce, és valójában nincs ennyi hülye, aki komolyan vesz egy ilyen felvetést...
2010. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

"Kiss Tamás Zoltán válasza:


Én nem értek hozzá, lehet hülyeséget mondok, csak egyszerű fizikus vagyok"


Fizikus, hogyne...


És ilyen hülyeségeket beszél, hogy antigravitációt tudunk létrehozni meg lézerfegyvereink vannak. Pff....

2010. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!