Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek az UFO-k valójában...

Szerintetek az UFO-k valójában katonai fejlesztések?

Figyelt kérdés

Láttam egy dokumentum filmet,hogy még az 50es években készítettek repülő csészealjt.Nem repült rendesen,de a földtől pár méterre lebegett.Ezután megszaporodtak a következő évtizedekben az "ufo"észlelések.Meginterjúvoltak pár tervezőt akik még az ilyen korong gépeket csinálták.És a 70es évek végén,mondta a hapi,hogy felhívta az egyik barátja még a halála előtt 10 nappal,hogy az amerikaiak a sivatagban a korhoz képest 30 évvel előrébb vannak technika terén.De csak ennyit mondott neki semmi msát.

Lehet az ufok valójában katonai járművek :( én eléggé elszomorodnék tőle


2010. nov. 16. 16:14
 11/91 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a plejádok úgy tartják hogy a belső föld létezik , Telosnak is szokták nevezni őket, vannak a föld alatt városok amelyeket az atlantisziak hoztak létre. Nem tudom hogy ebből mi igaz , de sok túlzást találok a plejádok hírözönében amelyeket a képzeletem nem tud fel dolgozni úgy hogy el tudja hinni. Telos városa a menekült atlantisziakból alakult meg, hogy ebből mi igaz nem tudom, de ha létezik akkor ideje minél hamarabb lemenni oda.
2010. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:

"a Belső Földről, vagy tenger alatti bázisról jöttek - azaz 100%-ig nem a mi Külső Földi ( szó szerint ) felszínes civilizációnkhoz tartoztak."


Akkor kezdjek félni, hogy General RAAM vezetése alatt a Locust Horde megtámadja a felszínen élő emberiséget?

2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
26%

Tisztelt válaszadók, jó lenne, ha legalább Diator szellemi színvonalát és nyitottságát el tudnátok érni, mivel e nélkül nem hogy az ufó-kérdést, de még a lét legalapvetőbb kérdéseit sem érthetitek meg!


Legyetek csendesek, nyitottak, szeretetteljesek és befogadók, akkor EBBEN AZ ÁLLAPOTBAN, a szívetekre hallgatva, fel tudjátok ismerni, hogy melyik információ valós és melyik nem!


Az agy önmagában erre KÉPTELEN! Mivel mindig KÜLSŐ vélemények befolyásolják, azaz mindig ELHÁRÍTJA önmaga valós felismerési képességét!


Éppen ezért az a vélemény-zsibvásár, melyet majd' minden kérdéshez hozzáfűztök, nem a tiétek, másoktól vettétek át, mint sztereotípiákat, sablonokat, melyek csak a zavarodott lelkiállapotokról tanúskodnak, és nem arról, hogy VALÓBAN MEG IS AKARJÁTOK ISMERNI AZ IGAZSÁGOT!

2010. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:

"Tisztelt válaszadók, jó lenne, ha legalább Diator szellemi színvonalát és nyitottságát el tudnátok érni, mivel e nélkül nem hogy az ufó-kérdést, de még a lét legalapvetőbb kérdéseit sem érthetitek meg!"


Vagyis legyünk csőlátású UFO hívők?

És mit értesz a lét legalapvetőbb kérdésén?

Honnan tudod, hogy nem értem?

Miből gondolod, hogy te érted?


"Legyetek csendesek, nyitottak, szeretetteljesek és befogadók, akkor EBBEN AZ ÁLLAPOTBAN, a szívetekre hallgatva, fel tudjátok ismerni, hogy melyik információ valós és melyik nem!"


Én épp elég nyitott vagyok, és szerintem az igazságot a józan eszemmel ismerem fel, nem azzal, hogy azt nevezem ki igazságnak, amire vágyok.


"Az agy önmagában erre KÉPTELEN! Mivel mindig KÜLSŐ vélemények befolyásolják, azaz mindig ELHÁRÍTJA önmaga valós felismerési képességét!"


Csakis az egy képes erre, és akinek elég fejlett a gondolkodásmódja (talán nem ez a legjobb szó rá), az képes a külső véleményeket kizárva, önállóan és logikusan dönteni.


"Éppen ezért az a vélemény-zsibvásár, melyet majd' minden kérdéshez hozzáfűztök, nem a tiétek, másoktól vettétek át, mint sztereotípiákat, sablonokat, melyek csak a zavarodott lelkiállapotokról tanúskodnak, és nem arról, hogy VALÓBAN MEG IS AKARJÁTOK ISMERNI AZ IGAZSÁGOT!"


Amit ti minden kérdéshez hozzáfűztök legalább annyira nem a ti gondolataitok. A különbség, hogy ti a racionalitást háttérbe szorítjátok a vágyaitokkal szemben. Te például már a föld alatt is földönkívülieket keresel. Az igazság nem érdekel, csak hogy fenntartsd a hited.

2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
A ti UFO-s vágyálmaitok semmiben sem különböznek attól, mintha én azt állítanám, hogy az görög mitológia istenei valóban léteznek, csak azért nem látjuk őket, mert az amerikaiak elfogták őket és titkos katonai bázisokon őrzik, hogy megtudják, miben áll a hatalmuk. Az UFO észlelésekkor pedig valójában azt látjuk, amikor egyikük kiszabadul és megpróbál elmenekülni az amcsik elől.
2010. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
Be tudnád bizonyítani nekem, utolsó válaszadó, hogy létezel?
2010. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:

Ja, odaáll eléd.


Földönkívüli lényt viszont még senki sem látott és senki sem kommunikált velük. PONT.

Mondanám, hogy bizonyítsd be az ellenkezőjét, de úgysem tudod...


Az a tény, hogy matematikailag igencsak nagy az esélye, hogy van a földön kívül élet egyáltalán nem jelenti, hogy :


- Az értelmes is

- Párhuzamos időben létezik velünk (földi tapasztalatok szerint nemnagyon van olyan fejlett faj, ami pár millió évnél tovább húzná, mielőtt kihal)

- FELKERESI A FÖLDET (technikailag elég fejlett-e hozzá)

- Akar-e egyáltalán kapcsolatot teremteni. (nem az emberi kíváncsi természetből kell kiindulni, lehet ha léteznek is és meg is lenne a technológiájuk egyáltalán nem érdekelné őket a föld)

- Miért akarnának segíteni? Egy technikailag fejlett faj talál egy kisméretű kőzetbolygót, amin számukra fejletlen, agresszív, önpusztító emlősök élnek. Mi nem tudunk nekik semmit sem nyújtani. Akkor miért jó nekik erőforrást ölni abba, hogy idemászkáljanak és segítsenek?

2010. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetne akár katonai fejlesztés is, és mért ne lehetne akár valódi UFO? Van amikor a " mi " kütyürünket látjuk :-), van amikor valóban egy UFO van a felhőben...
2010. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
29%

"Ja, odaáll eléd.


Földönkívüli lényt viszont még senki sem látott és senki sem kommunikált velük. PONT.

Mondanám, hogy bizonyítsd be az ellenkezőjét, de úgysem tudod...


Az a tény, hogy matematikailag igencsak nagy az esélye, hogy van a földön kívül élet egyáltalán nem jelenti, hogy :


- Az értelmes is

- Párhuzamos időben létezik velünk (földi tapasztalatok szerint nem nagyon van olyan fejlett faj, ami pár millió évnél tovább húzná, mielőtt kihal)

- FELKERESI A FÖLDET (technikailag elég fejlett-e hozzá)

- Akar-e egyáltalán kapcsolatot teremteni. (nem az emberi kíváncsi természetből kell kiindulni, lehet ha léteznek is és meg is lenne a technológiájuk egyáltalán nem érdekelné őket a föld)

- Miért akarnának segíteni? Egy technikailag fejlett faj talál egy kisméretű kőzetbolygót, amin számukra fejletlen, agresszív, önpusztító emlősök élnek. Mi nem tudunk nekik semmit sem nyújtani. Akkor miért jó nekik erőforrást ölni abba, hogy idemászkáljanak és segítsenek?"



Én csak betűket látok, ergo : NEM létezel.Pont. ( Így működik a racionális tudat )


Az ellenkezőjét viszont be tudom bizonyítani : CSAK A FÖLDÖNKÍVÜLIEK LÉTEZNEK! - Ahogy TE IS földönkívüli vagy!


Mert ha nem lennél földönkívüli, akkor NEM LENNÉL ITT ezen a fórumon, nem izgatna a téma!


Mert a tudatalatti, kedves Barátom, sokkal erősebb késztetés, mint pusztán a racionális tudat, amely, ha érdekei úgy kívánják, a csillagos eget is letagadja az égről! ( Lásd: a politikusokat )A tudatalattit viszont NEM LEHET becsapni - ahogy engem sem!


A kérdéseidre pedig már tudatalatt TE magad válaszoltál, azonban FÉLELEM miatt, a racionális világképed összeomlása miatt félsz magadnak racionális szinten is megválaszolni a kérdéseidet, melyek szokásos sablon-kérdések a valós földönkívüli jelenlét beismerésének KIKERÜLÉSÉRE.


Ezért nekem kell tolmácsolnom a válaszokat :


- Minden csillag és bolygó kialakulása összefügg a vele összefüggésben élő entitások életével - vagyis NINCS olyan égitest az világegyetemben, amelyen valamilyen szinten ne lenne élet! ( Mert ez egyébként energiapazarlás lenne - ahogy a kocsit sem azért készítik, hogy álljon, hanem hogy használják! )


- Ha egy élet kialakul valamelyik égitesten, vagyis VALAKIK terraformálják az adott bolygót, akkor a kozmikus erők azon dolgoznak, hogy ott valamikor olyan értelmes élet is megjelenjen, amely a SZERETETEN ALAPSZIK!


Ha viszont ELŐBB alakul ki az értelem, mint a szeretet, akkor ez a civilizáció óriási veszélyt jelent az egész Galaktikus Rendre! Ekkor az egész bolygót karanténba zárják, vagyis lecsökkentik a tudatosságot olyan szintre, hogy az adott bolygó lakosságán kívül másnak ne tudjanak ártani - pontosan EZ történt a Földdel 13.000 évvel ezelőtt.


És pontosan azóta tesztek fel ilyen hülye kérdéseket!


- Mit gondoltok, miért nőtt meg 1945-től, az atom-robbangatásoktól az egész Föld körül az ufó-aktivitások száma?


Számtalan civilizáció van itt, kedves Barátaim!


El sem tudjátok képzelni mennyien! MINDEN NAPRENDSZERBŐL, MINDEN GALAXISBÓL, MINDEN MÁS VILÁGEGYETEMBŐL!


Ugye, milyen hihetetlen?


Ezek MINDENÜTT OTT VANNAK!


Ha kilépsz az utcára, már akkor biztosíthatlak, hogy a veled szemben jövő társaság valamelyik tagja földönkívüli, mivel olyan szinten vannak, hogy tökéletesen tudják magukat álcázni!


Ott vannak minden intézményben : kórházakban, iskolákban, kormányhivatalokban - és lehet, hogy kedvenc tanárnénid is beépült ember volt - és ezek mindennapi tények, amelyről MINDENKI TUD, kivéve a rendkívül alacsony tudatosságú földi embert, aki azt hiszi, hogy a teremtés koronája, holott pillanatnyilag univerzumunk LEGVESZÉLYESEBB TEREMTMÉNYE, ami miatt el kellett különíteni normális szeretet-civilizációktól, és kozmikus magány illúzióját ajándékozni neki a kőkemény szeretetlensége miatt, hogy végül addig szenvedjen, míg az állandóan felé nyújtott segítő kezet végre megfogja, és elismerje ÖNMAGÁBAN, hogy szeretet nélkül senki és semmi, és semmi igaz tudással nem is rendelkezhet!

Ámen

2010. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
76%
Ez kész. Talán még hülyébb, mint aki egy kérdésben három hónapig égette magát, hogy tudományosan bizonyította isten létét.
2010. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!