Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szeretné véleményezni...

404 kérdése:

Ki szeretné véleményezni Stiven Hoking UFO-k ról szóló filmjét?

Figyelt kérdés

Nagyon izgalmas és nektek való, gondoltam érdekelni fog mindenkit itt az UFO témakörben! Stiven Hoking fizikus, kozmológus és egyben a világ egyik legokosabb embere, így tisztelettel véleményezzétek a filmjét, és egymással is legyetek toleránsak!

A linkek sorba vannak, részenként.

1. http://www.youtube.com/watch?v=x-t7iWu8itI

2. http://www.youtube.com/watch?

3. http://www.youtube.com/watch? v=lgelQRzqJIE&feature=related


2010. nov. 6. 02:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, és érdekes film! Elgondolkodtató...
2010. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3%

Emberek! Stiven Hoking így írja saját nevét is könyvjeinek borítóján is!Ha ő saját maga így írja saját könyvjein a nevét akkor ti hogy veszitek a jogot ahhoz hogy megmásítsátok?404 jól írta Nézzétek meg:

[link]

2010. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha lesz időm,szívesen megnézem.
2010. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Jó film.Mindent logikusan magyarázott meg.Máskoris tegyél fel ilyet :P
2010. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

Sok durva dolgot láttam már életemben, de EZ minden pálmát visz.


Tudom, hogy az ezotéria topikban vagyunk, ahol az ostoba és megvezethető emberek gyülekeznek, de könyörgöm... ENNYIRE szerencsétlenek hogy a fenébe lehettek? Főleg 14:18 és 14:30-as.


A szerb nyelv sajátossága, hogy egyszerre használ cirill íráson alapuló ábécét, és egyszerre latin írást.

Ez a szerencsétlen 404-es SZERB NYELVEN leírta Stephen Howking nevét, majd ti sötét birkák tocsogva a saját hülyeségetekben még viháncolva pofára esésről is kezdtetek hadoválni. Esküszöm, ide hallani a birka kolompot ahogy rázzátok a bucka fejeteket visszabégetve egymástól ugyanazt a hülyeséget.



Tényleg a gyépés szintre lemenve, akkor tehát:

Nicolas Cage valójában Nikolas Kejdž [link]

Iszonyat sok szerb plakáton fogod látni így írva a nevét, _TEHÁT_ ő így írja a saját nevét, _TEHÁT_ ez az igazi neve. Igaz?


De még jobb, Albert Einstein valójában Albert Ajnštajn, csak a világ (veletek okos ezotériásokkal ellentétben) rosszul tudja. [link]

404 és éjsetét felfogásukat csillogtató barátai megmondhatják, látták így is írni, _TEHÁT_ ő így írja a saját nevét, _TEHÁT_ ez az igazi neve. Ugye?


Volt miniszterelnökünket sem írtuk jól, de hazánk nagy-nagy szerencséjére az ilyen 4:18 és 14:30-as félék megmondják neked, mindenki aki Gyurcsánynak hívta nagyot téved, mivel Ferenc Đurčanj-nak kell írni. [link]

Igaz hogy sikítva ordít, mennyire baromság, de az csordába vert ezotériások itt megmondják neked kirobbanó hevülettel, hogy bizony te "pofáraestél", nem jól tudod, _TEHÁT_ ő így írja a saját nevét, _TEHÁT_ ez az igazi neve.



A szomorú és szánalmas igazából nem az az alapvető ostobaság amit itt a szerb névírással elkövettetek... 404 csak simán műveletlen és tanulatlan, de az ilyen megbocsátható.


Az igazi gond itt a fogyatékos 14:18-as és a viháncoló 14:30-as:



14:18-as:

"Emberek! Stiven Hoking így írja saját nevét is könyvjeinek borítóján is!Ha ő saját maga így írja saját könyvjein a nevét akkor ti hogy veszitek a jogot ahhoz hogy megmásítsátok?"


HAHA! Imádom. Majd belinkeli a [link] címet, benne az önmagáért kiáltó RS (!!!) tartománynévvel, ráadásul az egész oldal szövege SZERBÜL van, de ez őt még véletlenül sem zavarja. :D


Most egész őszíntén, rendben, vannak felületes és igénytelen emberek, akik anélkül nyilatkoznak, hogy ÉRTENÉNEK HOZZÁ vagy legalább UTÁNANÉZNÉNEK. Semmi új nincs ebben, ez az ezotéria topik, az emberi hülyeségen itt nem szabad fennakadni.

De mindezen túl, komolyan... mégis mennyire gyógypedagógiás esetnek kell lenned ahhoz, hogy egy .RS végű oldalt, ahol az egész oldal 100% SZERB NYELVEN van, belinkelj és ezzel igazold Stephen Howking EREDETI nevének megmásítását?



Arról nem is beszélve, hogy Howking önmagát mindig is angolnak vallotta, Oxfordban született és ott is járt egyetemre, ezzel minimum SÉRTITEK ha az ő nevében akartok nyilatkozni.


"Emberek! Stiven Hoking így írja saját nevét is könyvjeinek borítóján is!Ha ő saját maga így írja saját könyvjein a nevét akkor ti hogy veszitek a jogot ahhoz hogy megmásítsátok?" HATALMAS! :D



De itt van a viháncoló 14:30-as is:

"Most pofára estetek!A saját könyvjein így írja a nevét ugy hogy teljesen ártatlanul bántottátok!

[link]

Ezt úgy hívkák pofáraesés!"


MAGASSÁGOS! :D És ugyanúgy belinkeli a szerb oldalt, 100% szerb szöveggel. :D



Szumma szummarum, Stephen Hawking elismert fizikus és kozmológus, összes úrkutatással kapcsolatos elmélete közül egyik legismertebb tézise a feketelyukak elmélete. És mégis... az itteni válaszok alapján ki lehet jelenteni, rossz helyen keresgélt.


Az abszolút negatív vákuum... az abszolút sötétség nem a feketelyukakban van.

Azt itt kellene keresnie, az ezotéria topik feketelyukakat megszégyenítő sötét válaszadóiban.

2010. nov. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Dejóóóó volt ez a film ddd
2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Fantasztikus volt ez a film!Öröm volt megnézni,sokat tanultam belőlle :D
2010. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Kösz a filmet klassz volt már még válaszaidat 404 , a sziriuszakról mit tudsz 404?

Am érdekelne a véleményed a filmről?

És hát gondolataimban logikusan és remek módon ábrázolta a filmet.

2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
előző vagyok várom még válaszaidat azt akartam írni :) sry
2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Cirmos kandúr ***** válasza:
76%

Szia 404

Én nem folytatom a vitát, értelmetlen azon rágódni, hogy írják a nevét.

A filmet láttam a Discoveryn, sőt, nem csak ezt a részét nézem. Stephen Hawking nem véletlenül a világ legnagyobb fizikusa. Én egyetértek a gondolatmenetével. Szerintem is akármilyen közegben kifejlődhet az élet, nem feltétlenül víz kell hozzá. Mesélnék még, de te gondolom tudod ezeket a kozmikus dolgokat, összefüggéseket.

2010. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!