Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudok "UFO-kat" (értelm...

Hogyan tudok "UFO-kat" (értelmes idegen lényeket) keresni az interneten? Azon kivül hogy beirom a keresőbe

Figyelt kérdés
olyat szeretnék találni, aki értelmesebb az emberektől, van pár kérdésem
2010. nov. 3. 21:57
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

a celebek és ez teljesen más


nyilvánosságra nem hozhatnak ilyen dolgot, ha nem igaz akkor meg főleg nem


de mivel ti nem használjátok az agyatokat most este, ezért inkább regel olvassátok el ujra ezt és gondlkodjatok el rajta

2010. nov. 3. 22:35
 12/52 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom, a Blikk mióta megbízható forrás? Ennyi erővel a Mórickából is idézhetnél.
2010. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
28%
Diksun...Mi bajod van ember????
2010. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
63%

gondolom olyan embert keresel aki már találkozott Ufoval.

földönkivüli biologiai lény idegen szóba .(elfelejtetem de a röviditése=EBE


am és olvastam olyat hogy 1 ember felörte a Nasa-t és talált sok olyan cuccot amit nem árulnak el.

fel is jelentik.


meg ott van a Dulce bázis ahol sok titok van.

persze a birka nép semmit se tudhat és ha valaki világá kürtölné se hinné el,még ha tudos mondaná se fogadjunk.

nem előitéletes kénne lenni mert az előítélet minden téren rossz!

előbb kutas,néz utána aztán itélj!

de tudom hiába koptatam az ujjamat ezért mert le hülyéztek.

birka nép -_-

2010. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
19%
utolsó hozzászóló,ha már ilyen mindenki fölött álló kultúrlény vagy,hogy leminősítesz mindenkit,legalább próbálj helyesen írni... csak a hitelesség kedvéért...
2010. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
68%
az ész és a helyesírás nem függ össze :)
2010. nov. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
29%
iwiw, myvip? xD
2010. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj! Az idegenek telepatikusan beszélgetnek azokkal az emberekkel, akiket ők, és nem pedig te választassz ki.Hiába körözöl ezerrel a világhálón egyetlen egy földönkívüli sem fog neked a számítógép előtt ülve válaszolni.
2010. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
36%
én UFO vagyok
2010. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

arról hogy pofátlanul leszavazzátok a másik válaszát álljatok le! mindenkinek van véleménye, és nem létezik olyan hogy rosz vélemény! mindenki egyénileg gondol valamit valamiről, és aki leszavazza, vagy beszól neki vagy akármi; az elég primitiv mivel nem fogadja el hogy más máshogy gondol valamit mint ő


tisztában vagyok azzal hogy telepatikusan beszélgetnek, azzal is hogy infrakamerával(éjjellátóval) meg lehet figyelni sok mindent az égen éjszaka


az én véleményem az hogy azok nem ismerik el a létezésüket, akik konzervativak, akik hisznek az idősebbeknek(ha nem tapasztaltabbak akkor is), nincs elképzelésük a világegyetemről, a discovery-n sem mondják ki hogy nincsenek idegenek, de azt nem mondhatják hogy vannak


amugy ha olyan okosak vagytok és szkeptikusok, akkor mit szóltok a csillaggyermekhez? (egy koponya amit most sem tudnak megmagyarázni a tudósok)

2010. nov. 4. 12:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!