Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ennek az oldalnak a neve...

Mi ennek az oldalnak a neve vagy a "recept"?

Figyelt kérdés

Egyszer rákerestem arra, hogy hogyan lássunk tündéreket, aztán véletlenül kitöröltem az előzményeket viszont az oldal nevét nem tudom. Azt írta, hogy eső vizet kell gyűjteni abba rózsát tenni aztán a szemünkre fújni tudom, hogy hülyeségnek hangzik,de el szeretném olvasni még egyszer. Ha valaki tudja, hogy volt a szöveg vagy mi volt az oldal címe akkor kérem írja le.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 11. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az angyalmágia mágikus szertartásához 7 darab gyertyára lesz szükségünk, egy szál fehér rózsára és egy pohár vízre.


Válasszunk a lakásban egy sarkot, a sarokba helyezzünk egy kis asztalt vagy egy széket. Tegyünk a kis asztalkára egy fehér terítőt. Lehet egy kis szimbolikus terítő is. Az asztalkára helyezzük el a gyertyákat háromszög alakba úgy, hogy a háromszög két szára 3-3 gyertyából, a csúcsa meg egy gyertyából legyen kirakva. Ha van otthon hegyi kristályunk, akkor a háromszög alját kristályokkal rakjuk ki.


A háromszög jobb oldalára helyezzük a pohár vizet, a bal oldalára pedig a rózsát.


A gyertyák és a rózsa színe változhat annak függvényében, hogy milyen jellegű problémával fordulunk az angyalokhoz. A fehér szín univerzális és bármilyen színt helyettesít az angyalmágia szertartásban.


Miután mindent elkészítettünk, hunyjuk le a szemünket és próbáljunk ellazulni. Ha meditációs zene segít ebben, akkor érdemes közben zenét hallgatni.

2019. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az angyalmágia szertartásának menete


Egy füstölő meggyújtása is segítheti a ráhangolódást. De ha Önnek ezekre nincsen szüksége ahhoz, hogy ellazuljon, akkor csak hunyja le a szemét és képzeljen el egy fehér márványlépcsőt. Képzeletben vesse le a cipőjét és lépjen a lépcső legfelső fokára. Érezze, amint a hideg márvány érintkezik a talpával. Induljon el lassan lefelé. Jobb oldalt van egy kapaszkodó, azt fogja meg és így lépkedjen. Menjen le 15 lépcsőfokot, majd forduljon jobbra. Menjen egyenesen 15 lépést és elérkezik egy épülethez. Az épület egy romos templomhoz hasonlít. Nyissa ki az ajtaját, nyitva van, de nagyon nehéz mozdítani. Ahogy belép, kellemes hűvös és enyhe tömjénszag fogadja. Próbálja felidézni a tömjén illatát. Az oltár előtt egy vázát talál, a vázában pedig elszáradt virágokat. Cserélje ki a virágokat, tegyen a vázába friss vizet. A váza alatt talál egy kulcsot, ezt vegye magához. A gyakorlatot segíti a gyakori mély lélegzetvétel.


A kulccsal menjen ki az ajtón és rögtön észrevesz egy mezőt. Lépjen a fűre és érezze, amint a fűszálak csiklandozzák a talpát. Egyszer csak elered az eső, érezze, amint az eső jól eláztatja. Olyan ez az eső, mintha átfolyna az Ön testén. Álljon az esőben és képzelje, amint az esővíz kimossa Önből az összes feszültséget. Átmossa a lelkét teljesen. Ezután induljon visszafele. A lépcső előtt lát majd egy ajtót. Menjen be azzal a kulccsal, amit a váza alatt talált. Egy szobába jut és ez a szoba pont úgy néz ki, mint az, ahol Ön ül és meditál. Az Ön szobájának a tökéletes mása. Ebben a szobában is elő vannak készítve a gyertyák. Most képzeletben gyújtsa meg a gyertyákat. A háromszög közepén talál egy sípot, azt vegye el és fújja meg kétszer. Képzelje el a síp hangos, de nem bántóan éles hangját. Majd nyissa ki a szemét és mondja ki hangosan:


Az angyaloktól megkaptam a gyémánt sípot,

köszönöm nekik és most segítséget hívok.

Ha a sípot kétszer megfújom,

megérkezik segítő angyalom.

2019. máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezután igya meg az odakészített vizet, gyújtsa meg a fehér gyertyákat és hangosan mondja el, mi a kérése a jelen lévő angyalokhoz. Tíz percig koncentráljon a kérésére és soroljon fel legalább három személyt, aki szintén jól jár, ha az Ön kérését teljesítik. A fehér rózsát szárítsa meg és a szirmait szórja ki a legközelebbi teliholdkor.


Ezután már nincs más dolga, mint az angyalokra bízni a feladatot és ők mindent elintéznek.


Fontos, hogy a fent leírt meditációhoz nyugalomra van szükség. Ha Önt megszakítják az angyalmágia elvégezte alatt, és nem tudja befejezni, akkor legközelebb ne onnan folytassa, ahol abbahagyta, hanem kezdje elölről

2019. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem valamit ezzel segítettem!
2019. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tündéreknél nem találtam infot neked! Ilyet nem!
2019. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!