Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi erről a véleményed? Véletle...

Mi erről a véleményed? Véletlenek egybeesése vagy van vmi a dolgok hátterében?

Figyelt kérdés

Kamaszkoron kezdtem el naplót írni.Nem írtam bele mindennap,de mikor írtam bele,akkor minden velem történt fontosabb dolgot megemlítettem.A kamaszkorom alatt teljesen átformálódtam külsőleg és belsőleg(bunkó,nagyképű,önbizalmatlan,bosszúálló,agresszív,hazudó,lopó,csaló,dagadt,csúnya,undok kígyó lettem)elterveztem,nemrég,hogy megváltozok kívülről belűről.

megtaláltam a régi naplómat(amibe már egy ideje nem írok)fogtam a teleírt lapokat,kitéptem,kiálltam az udvarra és elkezdtem égetni.Ahogy lángrakapott hirtelen feltámadt a szél,és elkezdtett esni az eső.Mikor teljesen nagylánga kapott a köteg kiejtettem a kezemből bele egy tócs közelébe,teljesen átvizesedett de még így is égett.Amint elégett az egész,megjelent mellettem egy fekete macska,megállt,belenézett a szemembe és tovább ment.Hirtelen elszédültem és egy pillanatra teljes sötéget láttam(mintha becsuktam volna a szemem)Majd elállt a szél és kisütött a nap.Az eddig élesen megjelenő gyötrő emlékek(amikre nem vagyok büszke)most ha rájuk gondolok csak halványan vannak meg,alig emlékszek vmire.


2010. júl. 6. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
örülj neki, hogy a szomszédok nem jelentenek fel közterület veszélyeztetésért.
2010. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És mostmár jobb ember vagy?
2010. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt nem nekem kell eldöntenem,és nemhiszem,hogy fél óra alatt,észrevehető a változás.:D
2010. júl. 6. 13:17
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez elég furcsa történet.

Hát ha nem kitalált-amit erősen kétlek-, akkor a belőd valószínűleg már nem bírja, és el akar "égetni" minden régi rosssz emléket. .Lelki változásra van szükséged.

2010. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Gratulálok! Először is ahhoz hogy fejlődsz és jó irányba akarsz változni, másodszor pedig ahhoz hogy egy tökéletes mágia szertartást hajtottál végre. Ezt pont így kell csinálni :), biztosan sikeres is volt a leírtak alapján. Az viszont biztosan nem véletlen hogy ez Neked csípőből megy :).
2010. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó.Ne haragudj,de az utolsó mondatodat nem értem.:S


Ez egy szertartás volt?Én életemben nem foglalkoztam még a mágiával vagy ezotéria,vagy,hogy is hívjákkal.Max csak annyit,hogy néha elolvasom a horoszkópom.

2010. júl. 6. 14:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van valami a hatterben !
2010. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
14:07-es vagyok. Ebben az életedben lehet hogy még nem, de valamiért ösztönből jól csináltad.
2010. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy boszorkány vagy de ez komoly!
2010. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ne....erre még gondolni sem akarok.:S
2010. júl. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!