Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki állt az ágyamnál...

Makika234 kérdése:

Valaki állt az ágyamnál amikor felébredtem! Senki nem volt itthon ajtó és ablakok zárva voltak! Nem képzelődtem és nem halucinálok! Pislogtam egyet és egyik pillanatról a másikra eltünt! Egy magas férfi volt! Mit keresett nállam?

Figyelt kérdés
Mivel itt elég sokak vagyunk/ vagytok ezért szeretnék itt segítséget kapni/kérni tőletek! és mégpedig abban : -Ki lehet ez? -Mi lehet ez? -Miért van ez? Mit akarhat tőlem? Miért pont akkor amikor egyedül voltam? Kivel történt már hasonló dolog?

2018. febr. 21. 07:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget árnyékembernek hívják.Ne félj tőle,mert nem bánt!
2018. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Volt, akihez fényes nappal ilyeneket szólt, hogy "Honfi, mit ér epedő kebel e romok ormán?", meg ilyenek.
2018. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
"Nem hallucináltam, egyet pislogtam és eltűnt." Tehát Hallucináltál. Normális emberek nem tudnak szőrén szálán eltűnni egy szempillantás alatt. Gondolkozz. Ezt hívják alvásparalízisnek.
2018. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy a párom elment éjszakásba dolgozni, én meg lefeküdtem aludni. Félálomban voltam, mikor láttam egy alakot az ágy mellett és mellémbújt, átölelt és a párom hangján mondta, hogy "ne félj, aludj csak, vigyázok rád." Ő.o

23/N

2018. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
35%
Én elhiszem amit mondasz. Ha többször is előfordul és aggaszt a dolog, tudok ajánlani segítséget. Írj privátban.
2018. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!