Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg van olyan személy,...

Tényleg van olyan személy, aki nem humbugol, hanem tud szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Egyszer (pár éve) volt egy riport egy rövid "bemutatóval" az egyik kereskedelmi tv-n és azóta nem hagy nyugodni, hogy tényleg, igazán, valóban kapcsolatba léphetnék valaki segítségével az elhunyt szüleimmel? Annyira kitölti ez a gondolat a mindennapjaimat, hogy már megfogalmaztam magamban azokat a kérdéseket is, amikkel ellenőrizhetném, hogy biztosan csak ők lehetnek. De annyi figyelmeztetést olvastam a rossz szándékú szellemekről, hogy csak profival vállalkoznék rá. Abból ugye nem lehet bajom, nem árthat nekem/nekünk "senki"? Mennyit szoktak kérni egy ilyen idézésért? Ismertek ilyen, megbízható embert? Van valakinek ilyen tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 23. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy hiszel-e benne. Nyilván lesznek olyan válaszok,hogy van és olyan is, hogy nincs. én már a személyes tapasztalatokban sem bízok.


egy laikus.

2010. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Igen, tenyleg van.
2010. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Bevallom, ennél részletesebb válaszokra számítottam :(.

Ez azt a sejtést erősíti bennem, hogy ez csak szemfényvesztés.

Ha komolyan van ilyen, miért nem vállalja fel? Miért nem találhatok rá? Miért nem mondja/írja, hogy nesze, x forintért segítek vagy a szomszéd Gizi segít neked kapcsolatba lépni a szüleiddel?!

Amióta csak láttam azt az ominózus riportot, ez a leghőbb vágyam. A férjem szerint hülye vagyok, ő nem hisz a túlvilágban, de én tudni akarom, hogy tényleg itt vannak-e a szüleim, együtt vannak-e, vagy ott másképpen működik? Emlékeznek még rám egyáltalán??? A fájó bizonytalanság a legrosszabb...

Rengeteg kérdésnél olvasom a - szakértőnek tűnő - hozzászólásokat, hogy így meg úgy kell csinálni, de egyedül, profi nélkül senki ne vágjon bele, mert veszélyes, stb. Én komolyan félek egyedül belevágni, de a végén még meg fogom próbálni.

2010. máj. 24. 06:50
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

El kell szomorítsalak! Szellemek nincsenek csak test és lélek. Hidd el, tudom mit beszélek, hiszen teológiát tanulok. Tehát ha a test meghal a lélek eltávozik a testből, hogy hova az nem lehet tudni mondjuk a túlvilágra. Aztán eljön az ÍTÉLET NAPJA és megítéltetik minden lélek a cselekedeteik alapján és tovább kerülnek a Mennyországba vagy a Pokolba. Ha valaki meghal, nincs visszaüt! A lelkek nem bolyonganak tovább a Földön. A médiumok mikor szellemeket idéznek, akkor valójában nem az illető lelkével komunikál, hanem a Sátánnal, mert ő jelenik meg és megtéveszti az embereket! Ha jól ismered a Bibliát ott le van írva minden a Sátánról, hogy ő akár a világosság angyalának is tudja álcázni magát! Szellemnek méginkább, főleg azért, hogy a sok buta embert megtévessze.

Visszatérve hozzád, sajnálom, de te többet nem tudsz a szüleiddel beszélni. Ők már a túlvilágon vannak. Szerintem ne fordulj egy médiumhoz, mert hiába próbál a szüleiddel beszélni, mert nem velük fog hanem akkor is a Sátán fog megjelenni.

2010. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy egy kicsit hülyén hangzik, de ez a nagy büdös helyzet, ha teológiai oldalról közelítjük meg a dolgokat.
2010. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Részvétem, hogy ezt a fröcsögő gyűlölködő baromságot kell tanulnod.
2010. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Nincs abban semmi gyülölködés :)
2010. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Hat osztom a velemenyt, ez egy baromsag! Azert mert TEOLOGIAT tanulsz, mert azt valaki egyszer leirta azert mar ugy is van minden, mi? Valoszinu, hat dugd a fejed a homokba...

Szerintem igenis VANNAK szellemek es szemelyes tapasztalatbol mondom. Szellemet ideztunk, az egyik baratom nagypapajat, aki eljott, es olyan kerdesekre adott valaszt, amit az unokajan kivul senki mas nem tudott, a kerdesek az o kettejuk kapcsolatarol, az o kozos elmenyeikrol voltak, es korrekt valaszokat adott. 5en voltunk, a bacsit az unokajan kivul senki nem ismerte. Mellesleg az unoka nem hitt benne, h eljon a nagypapa, tehat nem kamuzott, inkabb mintha azt akarta volna bebizonyitani nekunk, hogy ugysem fog sikerulni az idezes. De sikerult, a vegen o volt a legboldogabb, es a kerdesek helyessege meggyozte, hogy ezt nem iranyithatta senki mas. Semmi baj nem tortent, nem szallt meg a satan senkit, semmi sotet energia nem uralkodott el rajtunk, csak oromkonnyek, h el tudtak bucsuzni... Szerintem ez orom es boldogsag, nem valami rossz dolog.

Elhiszem, h sulhetnek el rosszul a dolgok, johetnek rossz szellemek akik aztan nem mennek el, es bajt okoznak. De nekunk szerencsenk volt, es ez egy szep tapasztalat.

25/L

2010. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
és áruld már el nekem, hogy beszéltetek a "szellemmel"? :)
2010. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

13:26 képzeld, én igen vagyis majdnem. Úgy volt, hogy igenis mondott valamit, de nem értettem. Megkértem, hogy ismételje meg, és MEGTETTE de még mindig nem értettem, ami azt jelentheti, hogy még nem tudok eléggé koncentrálni rá.


Kedves kérdező! Szerintem nincs szükség idézésre hozzá, mert az tényleg kockázatos, mellesleg olyan kamu is lehet -sajnos- egy ilyen szellemidéző :( Szemét módon kicsalják a pénzt a emberből, nem törődve annak érzelmeivel. Én azt ajánlom, hogy tiszta szívedből kérd, hogy egyikük válaszoljon neked a kérdéseidre. Alfa állapotban vagy a legérzékenyebb ezekre a "jelenségekre" szóval talán ott sikerül sok gyakorlás után neked is. Én két éve próbálkozom már, és sikerült fejlesztenem, de még messze nem tökéletes. Két év alatt a ritka megérzésekről annyira jutottam, hogy mindig megérzem őket, és meg tudom külömböztetni, hogy jók, rosszak, vagy milyen a hangulatuk. (Mondjuk az ideges szellem az rémes, mert egy idő után átragad rám is, és akkor szívesen elküldeném melegebb éghajlatra XD)

2010. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!