Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Félnem kellene tőle?

Félnem kellene tőle?

Figyelt kérdés

A barátom 5 hónapja halott. Ma láttam a tükörben és nagyon megijedtem. Érzem, hogy itt van körülöttem, de még csak egyszer mutatta meg magát.

Nem vagyok jártas ebben a témában, szóval tőletek kérek segítséget.

Mit akarhat? Mit csináljak ha megint megjelenik?


Kérlek ne írjatok hülyeségeket...


2010. máj. 20. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Eltudtál tőle bucsuzni?? mert ha nem akkor lejött vagy ittmaradt elbucsuzni meg hát ha nagyon szereted akkor persze hogy veled marad de az is lehet hogy halucináltál
2010. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%

Elég hihetetlennek tűnik...

De, ha még egyszer megjelenik beszélj hozzá, vagy kérd meg hogy valahogy magyarázza el, hogy mit akar tőled...

Nem csak képzelődtél?

2010. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem nem kell tőle félned jót akar nem rosszat
2010. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amit tapasztalsz, az a ragaszkodásod megnyilvánulása. Ő már nincs veled, ezt el kell fogadnod, bármilyen nehéz is. Próbálj tőle elszakadni, amennyire csak tudsz, az emlékét természetesen őrizd meg. Ritka esetben maradhat ezen a síkon szellemi energia, ami különböző jelenéseket okozhat, de ez az erőszakos halált halt emberekre jellemző. Legtöbb esetben a saját ragaszkodásod az, ami úgy tűnteti fel, hogy veled van.
2010. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Autóbaleset volt. Akkor pont nem voltam vele szóval nem tudtam elbúcsúzni mert amikor megtudtam, hogy mi történt akkor egyből mentem a kórházba de mire odaértem addigra halott volt. De szerintem nem képzelődtem, mert akkor pont nem is gondoltam rá.
2010. máj. 20. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
És nem ijedtél meg mikor megláttad?
2010. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mit csináljak ha megint megjelenik?



bocs, de szerintem tényleg menj el agydokihoz.

2010. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki nem hisz az ilyenekben az inkább ne is írjon ide...sztem csak elszeretne búcsúzni tőled,ha megint megjelenik, akkor próbálj meg beszélni vele, vagy azt is csinálhatod,h megidézed,vkivel...
2010. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most meg mi bajotok van? Basszus..gondolom nem akart regényt írni mert ha szerette akkor biztos nincs kedve írni oldalakat...


23:16. Olvasd már el mit írt a végére! Mellesleg minek jössz ide ha nem tudsz rá normális választ adni?


Amúgy szerintem keress fel valakit aki ért hozzá és rajta keresztül kapcsolatba tudsz vele lépni. Lehet hogy tényleg csak elbúcsúzni szeretne, vagy van valami amit el szeretne mondani. Én hiszek neked.

2010. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom 8 hónapja halt meg. Tüdőgyulladásban. én se tudtam tőle elbúcsúzni. Nekem majdnem minden éjjel ki akarja vki nyitni az ajtómat, de sose sikerül neki. Szerintem ő az. És minden fontos nap előtt érzem az illatát, a jelenlétét. Ne félj tőle, mert nem a holtaktól kell félni, hanem az élőktől. Biztos angyal lett belőle és csak vigyázni szeretne rád.
2010. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!