Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen a szellem? Csak ezért...

Ilyen a szellem? Csak ezért látjuk?

Figyelt kérdés

Anya 14 éves volt mikor az anyukája meghalt rá több hetekig is látta amint az ányán ül és olvas a kedvenc könyvéből. Anya azt mondja hogy csak halucináció volt. De én szerintem ő sem ezt gondolja mert ha hazudik,füllent akkor mindig mondja hogy most megyek mert sok a dolgom ezért azt gondolom hogy még most is látja őket meg mesélt egyszer egxy néninek hogy hogy retteg ha este egyedül van otthon csak ennyit hallodtam de szerintem ezért retteg!!?

valaki tudna nekem segiteni?


2010. máj. 15. 12:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
13 L és a barátnőm mondta hogy lehet ez történt a helyes irásért bocsi
2010. máj. 15. 12:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, de ebből az egészből nem értek semmit...Csak, hogy most miért fél anyud? Ha az anyját látja, ne féljen, hiszen ha szerették egymást, sohasem bántaná őt, még ha szellem is.
2010. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem örül annak,hogy szellemeket lát,még akkor sem,ha az anyukája szelleméről van szó,ő inkább materialista beállítottságú lehet és nem tudja igazán elfogadni az ilyen jelenségeket,megrémíti,zavarba ejti őt.Valószínűleg saját magát próbálja azzal nyugtatgatni,hogy úgy magyarázza a szellemjelenséget,hogy biztos hallucináció volt.
2010. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A Párom is látja őket néha, közös élmény is volt már, de ő sosem fél mert ami odaát van az nem bánthat itt..


Én azzal nyugtatom magam mióta tudom hogy valóban van ilyen, hogy ha csinálnak velem akármit is, átmegyek és szétrugom a seggüket!

2010. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Mellesleg az érzékelés nálam annyiban merül ki, hogy ok nélkül megborzongok akár még a meleg szobában is, és elkezdek feszültté vállni..

Akkor tudom hogy van még ott valaki és hogy nem vagyok egyedül!


Általában esténként van ilyen..

2010. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor papám meghalt(6-7éves lehettem),hónapokig mindig azt láttam hogy az ágy alól néz kifelé,és nyújtja a 2karját hogy menjek utána.Főleg este,pedig nem lakott velünk.Szerintem még mindíg látja anyukád a mamádat!

22/L

2010. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
14-25vagyok.Egyszer szellemet idézünk én, tesóm, szomszéd lány,és fiú.Így 4-en és kinyílt a szekrényajtó valami kijött a szekrényből,világos árnyékszerű volt,mind kirohantak a szobából,csak én maradtam bent,Utána persze én is kimentem,de ezt már nem nagyon ismerik el,de igaz volt!!!!!
2010. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem túl sok Szellemekkel suttógót néztek...

De komolyan. Én sokáig hittem a szellemekben,bár most sem zárom ki a létezésüket. De azért nem kell átesni a ló túloldalára, hogy kísértenek meg mittomén. 90%a amit az embereke beszélnek ilyenkor az agy játéka! Komolyan.

Régen én is féltem sötétben egyedül minden nesztől. Aztán kinőttem. Nem változott ám semmi, csak én magam, a gondolkodásom-> az agyad játszik veled.

2010. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is félek este egyedül itthon, már csak azért is, mert a mögöttünk lévő utca tele van cigányokkal. Nem kell ahhoz szellemeket látni, hogy valakinek kellemetlen legyen ha egyedül van otthon..
2010. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Giovanni ***** válasza:
100%
Ide most télleg fontos volta cigánytól való félelmed megosztása...szánalmas
2010. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!