Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez reggel? (Lent)

Mi volt ez reggel? (Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szóval..reggel történt ez a dolog.Már ébren voltam csak pihentem..és csak egy kicsit becsuktam a szemem és egyszer csak érzem ,hogy lezsibadott a testem..nem tudtam kinyitni a szememet,és mozogni se tudtam csak a lábfejemet tudtam mozgatni egy kicsit..és hallottam egy nagyon fura hangot ilyen "Hrr" szerű valamit és közbe mintha járkáltak volna az ágyamon.. :S.Először azt hittem a macska de nem ,mert amikor végre tudtam mozogni akkor körbenéztem de nem volt itt a cica és még az ajtó is be volt csukva.. Lécci segítsetek megválaszolni, hogy mi volt ez mert nagyon félek most. :S(Normális válaszokat lécci)
2010. máj. 9. 08:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Lehet elsuhant az ágyad fellett egy szellem vagy nemtudom...
2010. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 kayl18 ***** válasza:
100%

szia


Ilyen volt tesómnak is, hogy nem tudta mozgatni a testét és még beszélni se tudott pedig csak zenét hallgatot, jah és őt valami le is nyomta az ágyában. Érdekel a téma, de egyenlőre hasznosabb válasszal nem tudok szolgálni neked.

Amúgy ha többször is észreveszed és jó dolgokat csinál aztán pár hónap múlva egyre durvább lesz akkor az egy démon. Ilyenkor szabadulj meg félelmeidtől, ne idegeskedj, kerüld a veszekedéseket. Mert ezek erősítik.

2010. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet akkor érezhettek amikor a lelketek kilép a testetekből. Ilyenkor a másik világot is jobban érzékelitek, de a szobát ahol vagytok mindenképpen látjátok pedig (feltehetően) be van csukva a szemetek. Amikor nagyon koncentráltok arra hogy megmozduljon a kezetek, lábatokat akkor visszatértek. Ha sikerült megmozdítani akkor már újra a testetekben vagytok. A nyomás és hasonló érzés a szokatlan nem testbenvaló formának köszönhető. A kérdező és a második válaszoló is tipikus ilyen tapasztalatot írt le.
2010. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam rendszeresen előfordul.nem tudom miért van ez vagy mi ez.ilyenkor érzem hogy valaki van ott,de ugye megmozdulni nem birok,mint ha lefognának olyan.Már előre félek mindig,és nem merek fal felé fordulva aludni.
2010. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ha olyan helyzetbe kerülök, hogy nem tudom mozgatni a végtagjaimat a következőt teszem:

Egyrészt nem félek, hanem nyugodtan a következőt mondom magamban:

"Most elszámolok lassan 3-ig, 3-ra kinyitom a szemem és meg tudok mozdulni."

Ezután jöhet a számolás.

Ha esetleg nem sikerülne elsőre, semmi baj, kezd előről a szöveget és a számolást. Fontos, hogy határozottan mondd magadban, meggyőződve, hogy így lesz.

Legkésőbb 2-ik 3-ik alkalomra nekem eddig mindig bejött.

2010. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Bár megfogadtam, hogy az ezotériába nem igazán írok, mert TTT-s létemre igencsak távoláll tőlem a téma, de amiről a kérdező ír, az minden tekintetben megfelel az alvásparalízis állapotának. Nem démonok, nem természetfeletti lények, nem szellemek, nem lélekkilépés. Egyszerűen olyan REM szakaszba zuhant a delikvens, ahol a mozgatóizmok bénultsága a jellemző (a lábfejét tudja mozgatni csak érzés, valójában nem mozdult meg), és ez az állapot pszichésen olyan sokkot vált ki, amely "történetet" ír a jelenséghez. (Hangokat hall, érez dolgokat stb.)

Mivel az alvásparalízis olyan REM-szakaszban a gyakori, amikor részbeni tudatára ébredhet az álmodó, így ezért alakulhatnak ki ilyen történetek. Főleg, ha nincs is tisztában azzal, hogy "képes" tudatos álmodásra.


Szóval ebben a kategóriában előfordulhat, hogy a válaszom nem hasznos és inkvizítorért kiáltanak, de szinte biztos vagyok benne, hogy ez történt a valóságban és nem egyéb "természetfeletti" lények járkáltak a szobában.

2010. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem este volt ugyan ez szédültem és olyat éreztem mintha kilépnék a testemből nagyon fura érzés volt
2010. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!!:) most már megnyugodtam..
2010. máj. 9. 09:28
 9/34 anonim válasza:
65%
Nem ittál túl sokat előző este???
2010. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy normális válaszokat kérek!!És képzeld nem...
2010. máj. 9. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!