Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek örököltem?

Szerintetek örököltem?

Figyelt kérdés
anyukámnak régebben voltak álmai és megérzései.Nagyon sokszor megálmodta hogy mi fog történni de csak a rossz dolgokat.Mostanában vannak fura dolgok valószínűleg van nálunk egy szellem(aki nem hisz bennük ne válaszoljon),eddig is volt de tőle nem féltünk de mostanában amióta érzem hogy itt van van egy álmom amiben sötétben vagyok és nagyon félek összekuporodva de olyan valóságos és anyum is szokta érezni de vele nincs olyan hogy érzi hogy valaki néz és liheg az arcába.Sokszor hallom hogy valki lépked a szobámban de nem értem hogy mit akar.Nem olyan régen álmodtam valamit,este volt és haza mentem de olyan fura érzésem volt erre kijött a tesóm az egyik szobából és pedig mondtam neki hogy ébresszen fel erre az anyum felébreszt egyből elmondtam az anyumnak hogy mit álmodtam és el volt képedve és azt mondta hogy neki a tesóm szólt hogy ébresszen fel.Miért vannak ilyen dolgaim lehet hogy az anyumtól örököltem?
2010. máj. 8. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az a bizonyos 6. érzék. Nem tudom, hogy ezt lehet e örökölni mivel szinte minden emberben megvan ez az érzék csak nem használják, vagy nem figyelnek rá, mert hülyeségnek tartják.

Én mielőtt találkoztam volna egy régi ismerősömmel volt egy megérzésem, hogyha most találkozom vele akkor meg fog változni az életem. Nem figyeltem rá, és elmentem, találkoztam vele. Tényleg megváltozott az életem, sajnos negativ irányban. Visszacsinálni már nem tudom, viszont legközelebb biztos jobban figyelek a megérzésemre!

2010. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én erre nem tudok válaszolni én nagyon erősen hiszek a szellemkben nem láttam és nem halodtam de már történt különös fura nem tudom szóba fejteni milyen dolog. és még most is félek nagyon sokszor kivánom azt (iskolában) hogy bár kicsapodna az ajtó ablak de nem merem se leirni se kimondani hogy szeretnék hallani látni mert folyton egyedül vagyok otthon 1-3 reggel 5-7-ig szóval nem merem eszt kivánni de az iskolába nagyon szeretném ha történne.
2010. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kiléptél álmodban bizonyos szintig a testedből és szóltál a tesódnak felteszem..a szellemtől meg ne félj, nem harap:P
2010. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!