Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Nem tudok belenyug...

Mit tegyek? Nem tudok belenyugodni.

Figyelt kérdés

Kérlek ne szólj be ezért. Én kérdeztem és ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne válaszolj.


Engem nagyon érdekelnek a természetfeletti dolgok és maximálisan hiszek bennük. Rengeteget foglalkozom a paranormális jelenségekkel. Szinte mindig olvasok róluk és videókat/műsorokat nézek. Nagyon szeretném, hogy láthassam, érzékelhessem őket. De sajnos nincs ilyen képességem :( Mindig is irigyeltem az olyan embereket akiknek van "6. érzékük".

Ez lehetetlen akkor is ha sokat foglalkozok velük és hiszek bennük? Esetleg később kialakulhat egy ilyen?

14/L


2010. máj. 3. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Álítólag ez minden embernek természetes képessége .Úgy születünk,hogy van 6.érzékünk,de ezt sok emberből sikeresen kinevelik sajnos az évek során .Ne keseredj el,neked is van esélyed fura dogot látni,talán majd amikor nem is számítanál rá...
2010. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a dolgok nem úgy működnek ahogy a tvbe látod, hogy arrébrepítessz egy autót, ilyesmi. Ezek nem léteznek. Léteznek viszont megérzések, ami pedigm idnenkinek van, csak van aki nem figyel rájuk. Figyeld mi történik körülötted! az összefüggéseket, azokat a dolgokat amikről tudtad hogy úgy lesznek. minél jobban figyelsz rájuk, annál jobban észreveszed a legapróbbakat is, és annál jobban tudod hogy mi fog veled történni. Ezt se úgy képzeld el hogy előre látod hogy leesel a lépcsőn és bekövetkezik, de sokat segítenek a megérzések.
2010. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
ajánlom figyelmedbe a jógát és a meditációt.
2010. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

A koncentráció a legfontosabb. Ha gondolod írj nekem privátot, segítek neked ebben abban.

A meditáció az nagyon fontos. Leld meg önmagadban a képességet, az energiát, ahonnan meríthetsz. Ha megtalálod akkor bármit képes vagy elérni.

2010. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
8%
Diliház?xd
2010. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem régen is volt egy gyenge "érzékem", de az csak inkább sejtés volt. Sajnos történt valami az életemben, amit nem kívánok senkinek, úgy érzem, ez előhozta belőlem ezt, utána már nem csak sejtés volt, hanem tudtam. Lehet, hogy majd belőled is előjön.
2010. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
jóga, meditáció, minden amihez köze van az energiáidhoz. de az h pl aurát láss (tökéletsen és rendesen) kell hogy legyél olyan 40 éves. 14 évesen még fiatal vagy ha minden igaz még nem is teljesen "működik" az összes csakrád. figyelj a megérzésekre, álmokra :) minden emberben meg van a 6. érzék.
2010. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
91%
Hát én valahogy mindig megálmodom amit történnek velem.Mármint volt egy olyan álmom hogy az a fiú aki nagyon tetszik a hátam mögöttt állt meg stb. és a suliban megtörtént csask nem pont úgy.Meg volt olyan is hogy álmomban irodalomból kaptam egy egyest és meg is történt...
2010. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Még éretlen vagy ezekre a dolgokra.

Ne aggódj, ha az a dolgod hogy spirituális tudást szerezz, majd úgy terelget a Jóisten, hogy megtalálhasd.

2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nem lehet megtervezni, erre nem lehet rákészülni.


Ez egyszer csak JÖN, neked is, nekem is, szinte mindenkinek.

Van aki észreveszi, van aki elnéz mellette.


Ha van rá vénád, akkor megrázó élmény lesz, hidd el!

2010. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!