Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki tud meselni nekem IGAZ...

Valaki tud meselni nekem IGAZ szellemes sztorikat? Minden elmenyeteket irjatok le

Figyelt kérdés
KIHANGSÚLYOZOM IGAZ sztorikat :D
2016. márc. 13. 22:02
 1/8 Papi Gonzales ***** válasza:
46%
nem tud...szellemek nem léteznek így nehéz igaz sztorit találni...
2016. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
6%
Hogy ír valaki igaz sztorit olyan dologról ami nem létezik?
2016. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 death42 ***** válasza:

Hirtelen azt hittem, hogy szerelmes sztorikra vagy kíváncsi..:D

Valaki biztos tud mesélni, de az nem én vagyok. Soha nem láttam egyetlen szellemet sem.

2016. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még gyerekkoromban volt egy barátnőm, aki folyton arról mesélt, hogy szellemeket lát, rengeteg sztorit mesélt, amit persze érdekesnek találtam, de nemigazán tudtam, tényleg igazak-e. Egyszer átjött hozzánk, kinn játszottunk a hátsó kertben, mikor egyszer csak közölte h lát egy fényes alakot tőlünk nem messze. Igaz nappal volt mégis beparáztam, aztán félelmünkön felülkerekedett kíváncsiságunk, megkérte h maradjon és elkezdett vele kommunikálni. Már épp azt gondoltam volna, hogy csak kitalálja az egészet, de nem sokkal később be akartunk volna menni a házba vmiért, de ekkor összefutottunk a kutyámmal, aki hirtelen megmagyarázhatatlan okból elkezdett morogni barátnőmre, és köré nézelődött mintha látott volna valamit mellette-felette. Ez főleg azért érdekes, mert a kutyám jól ismerte bnőmet, szerette is, és pár órája semmi baja nem volt, és amúgy is nyugodt természet volt, senkire se szokott morogni. Ha ez nem lett volna, akkor talán azt gondoltam volna utólag h biztos csak kitalálta az egészet barátnőm, de az állatok nem hazudnak.
2016. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lexxii válasza:
Úristen!Emberek!Nem a véleményetekre volt kiváncsi,ha meg úgy találjátok,hogy hülyeség lépjetek tovább...Senki sem kérdezte,hogy mit gondoltok az egészről.
2016. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosan... :D
2016. márc. 14. 23:38
 7/8 A kérdező kommentje:
igen az en macskam is csinalt mar hasonlot
2016. márc. 14. 23:39
 8/8 anonim válasza:
szerelmest olvastam xd
2016. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!